Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz ha egy 30 éves fiúval...

Boniem kérdése:

Az gáz ha egy 30 éves fiúval akarok összejönni? De még csak 18 éves vagyok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok elég nagy bajban vagyok, igazából ismerem az illetőt pár hónapja, de teljesen megfogott és régóta beszélgetünk facebookon ,csak hát én most szeretnék kilépni egy 2éves kapcsolatból és elég nehéz így elképzelni a dolgokat, de viszont tetszik és szeretném megmondani neki, hogy egy randira elmehetnénk( még ha hülyén hangzik is ) de az illető olyan természetű, hogy lehet erről beszélni vele, csak felmerült az is, hogy nem gáz ez így ? Aggaszt még a kor is kicsit, hogy mit tegyek megtudnék neki felelni ? Elég szar a helyzet...segítsetek, adjatok tippet mivel kezdjem !? (az idióták hanyagoljanak és nem kérek észosztást senkitől)

2014. ápr. 18. 06:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nemgáz +/- 15 év még elmegy :) elég sok mai házasság úgy van.
2014. ápr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ez akkoriban így is volt.. de mára már kicsit furcsa de köszönöm a biztatásodat !
2014. ápr. 18. 07:00
 3/12 anonim válasza:
Szerintem sem gàz most ha tetszik akkor foglalkozz vele ne rágodjál semmin csapj bele a lecsóba:)
2014. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hmmm kicsit szkeptikus vagyok. Azért, mert a két korosztály alapvetően másképp gondolkodik. Én tartok tőle, hogy elsősorban a szex lesz ami dominál majd a kapcsolatotokban.

Nem vagyok ellene, nem gáz, és semmi baj sem lesz ha egy tapasztalt sráccal vagy, mindössze azt mondom, hogy ritka amikor egy ilyenből igazi komoly kapcsolat születik.

2014. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
szerintem ez rohadtul gaz 15.ev kulondseg
2014. ápr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha nem a szex lesz a dominánsabb.
2014. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézzük az alapokat. Te még iskolába jársz, vagy épp most kezdesz el dolgozgatni, ő viszont már abban a korban van hogy már lehet hogy a családalapításon filozofál. Namármost ha összejöttök pár év múlva te mondjuk épp befejezed az egyetemet vagy a főiskolát jó esetben ő meg gyereket szeretne hiszen egy 35 körüli férfinak már ideje lenne. Mit teszel? Bevállalod a gyereket és eldobod az egyetemi éveid hogy gyereket nevelhess? :) Míg egy korodbelinél még pont lenne időd dolgozni majd pár évet hogy normális pénzt kapj ha elmész gyesre... 24/F
2014. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
gááz!
2014. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem.

38f.

;)

2014. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat, igazából nem arról van szó hogy nem lehetne komoly kapcsolat mert én is és ő is arra vágy. Nála én eddig nem vettem észre, hogy a korral problémája lenne és egészen komoly a fickó szóval ezen nincs gond, hát ha a szexről beszélünk lehet van valami, de nemhiszem hogy főként az dominálna. De a gyerek téma lehet tényleg aggasztana mert azért ő korban van..nem tudom gyerekek még gondolkodok próbálok minél ésszerűbb megoldást találni, a sulival nincs problémám már dolgozok .Egyedül egy érettségit szeretnék még szóval ez nem okoz gondot, köszönöm mégegyszer és jöhetnek tovább a válaszok !!
2014. ápr. 18. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!