Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy/mikor "jön" az első...

Hogy/mikor "jön" az első kapcsolat?

Figyelt kérdés

Huh, elég hülyén fogalmaztam meg, de nem nagyon tudom leírni, hogy mire gondolok. Mégis megpróbálom, és bénázok egy kicsit.

Szóval... 3 hónap múlva leszek 16, és még soha nem volt barátom, és nem is csókolóztam. Nem tudom, hogy gáz-e. Néha úgy érzem, hogy az, néha úgy, hogy nem. De most nem is igazán az a lényeg. Hanem belegondoltam, hogy mikor is lesz az első kapcsolatom. Mert elvileg csak kevés ember hal meg teljes magányban (az apácákon kívül). Viszont most egyáltalán nem olyan a helyzet, hogy lehetne barátom. Tetszik egy fiú, de amekkora nyomorék vagyok, nem merek közeledni. És hiába mondogatnák az emberek, hogy egy próbát megér, akkor se merném. 9-es vagyok, rajta kívül senki nem tetszik. És én se senkinek. Az emberek (a hímnemű emberek apámon kívül) vagy a külsőmért nem szeretnek, vagy a belsőmért. Vagy mindkettőért. Ott tartok, hogy a suli kilőve. Elmegy az a 4 év, túlélem (persze azért jobb lenne máshogy, de túl lehet élni). Aztán jön a fogalmamsincsmi. Valószínűleg munkahely. De ott is ugyanilyen béna maradnék, szóval az is kilőve. De akkor mikor?


Ui.: Bocsi, ha hosszú lett.

Uui.: Azért is bocsi, ha bénán lett megfogalmazva, ilyenkor már nem vagyok a topon. :D



2014. ápr. 18. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Apácáknak ott van Jézus, tehát nem magányosak.

2. Majd jön magától, ha azt hiszed veled van a gond akkor:

2.1: Változtatsz magadon.

2.2: Változtatsz a környezeteden.

2014. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyáltalán nem gáz ha nincs párod és ha nem is volt.. aki ilyesmi miatt elítél az egy gyökér, aki beleavatkozik a magánéletedbe. sokat nem tudok segíteni mert én is ebben a korban vagyok, próbálkozni kell ez van..
2014. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Próbálok változtatni magamon. A külső már régóta folyamatban van, a belső viszont sajnos nehezebb. :/

2014. ápr. 18. 00:16
 4/4 anonim válasza:

nem akarsz küldeni nekem egy képet privibe? úgy könnyebb lenne ezt a kérdést megválaszolni. lehet, hogy nem vagy csúnya, csak a kisugárzásoddal van a gond, az is sokat számít ám, egy csajos, magabiztos csajra mindig akadnak jelentkezők. Ha meg tényleg a külsőddel van a gond, azon lehet javítani.


23/L

2014. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!