Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Számotokra jelent...

Fiúk! Számotokra jelent valamit, ha egy lány akit megcsókoltok utólag bevallja, hogy számukra ez volt az első csók?

Figyelt kérdés

Főleg 2O éven felüliek véleménye érdekel.

Ha mondjuk, egy ismerkedős est végén megcsókoljátok a lányt, akiről később kiderül, hogy ez volt neki az első csók, és csak azért ment bele, mert kedvel titeket régebb óta, de amúgy nagyon félős, visszahúzódós, akkor adtok ennek jelentőséget? Pozitívum vagy negatívum számotokra ez? Ha később miattatok mégsem lenne folytatás, akkor rosszul esne, hogy elhülyítettétek a lányt?



2014. márc. 19. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyanokat eleve nem szoktam megcsókolni, akikkel később miattam nem lenne folytatás.
2014. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

deharanyos.:DD hát annak az egynek örülnék h legalább az első csókja tökéletes, másrészt meg sok idő energia rámenne a betanításra..pl:.szájhasználat óra :D


ha éreznék bármit iránta,ami a többi lány fölé emeli,akkor foglalkoznék vele testileg lelkileg ahogy azután senki :D de egyébként meg nem, és erre jó esélye van....És nem esne rosszul sajnos ilyen az élet nem rajtam áll.

2014. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De aranyos a lany. :-) Elgyengulok....:-) Igen, jelentene, ha kedvelem nagyon. Felkernem baratnonek.
2014. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem "puszilgatok" olyanokat, akivel nem akarok folytatást. Akinek meg még csókból is ez volt az első, az a lány már "rejtett hiba" miatt tuti nem esne ki később! :D Szóval ez tök pozitív! :)
2014. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok! Szinte én is elgyengültem, hogy még vannak rendes pasik :D. Amúgy én lennék a t0rt;netbeli lány, és hát igen, így pár hónap után elég mély sebet hagyott bennem z első csók/szerelem (2O-on felüli vagyok).
2014. márc. 19. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki. Mert őszinte, mert én vagyok az első, mert megmerte tenni még így is, és bízik bennem, hogy ezt mind megtette egyszerre :)

És miattam aztán miért ne lenne folytatás? Ez olyan támpont lenne(bizalom, őszinteség, stb), hogy az leírhatatlan. Nem is csókolnék meg olyan lányt, akivel nem tervezek előre, szóval ilyenen nem kell rágódni :)

2014. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy az "utólag" az a "később" után lenne, amolyan szemrehányásképp. :D
2014. ápr. 3. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!