Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék lányokkal...

Hogyan tudnék lányokkal ismerkedni, hogyha nincs ilyen téren önbizalmam?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, és sokat gondolkodom azon, hogy milyen jó lenne, ha lenne barátnőm. Már volt kb 5 helyzet, amikor simán odamehettem volna egy lányhoz, de az utolsó pillanatban mindig arra gondoltam, hogy mi van, ha nem akar ismerkedni.

Egyszer volt csak, hogy odamentem valakikhez, amikor táborban voltunk. Akkor a haverommal láttunk két szimpatikus lányt, és ő még bátortalanabb ilyen téren mint én. Én bevállaltam, hogy odamegyek hozzájuk. Ott sikerünk volt, átjöttek a szobánkba, beszélgettünk és jól elvoltunk, de kiderült, hogy más városból jöttek, ezért nem lett semmi. Szerintem akkor megvolt bennem az az érzés, hogy úgyse egy helyen lakunk, ezért nincs mit vesztenem.

Volt már, hogy írtam pár lánynak, de mindegyik próbálkozás kudarcba fulladt.

Most van megint valaki, aki tetszik. Én tudom hogy ki ő, ő viszont szerintem nem, hogy én ki vagyok. Mit kéne írnom neki Facebookon, hogy sikerem legyen nála, hogy eljöjjön velem valahova? Egy évvel fiatalabb mint én, de külsőre ez nem látszik. Ti hogy szoktátok ezeket csinálni?



2014. márc. 29. 21:18
 1/8 aaaaaaavbnn válasza:
legyél egyértelmű mindig, hogy tudják, mkit akarsz...hívd el fagyizni.
2014. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a külsőmmel nincs baj, szerintem normálisan nézek ki.
2014. márc. 29. 21:21
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogyan? Szia, nem lenne kedved eljönni velem fagyizni?


Szerintem előbb le kéne írni, hogy én honnan ismerem, vagy tévedek?

2014. márc. 29. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
ne gondold túl! ne úgy menj oda hozzájuk, hogy hajjj úgy sem lesz semmi, meg amúgy is vissza fog utasítani. Állj a lábadra és légy férfi!
2014. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, és pl ha a buszmegállóban látok meg valakit, akkor hogy menjek oda hozzá?
2014. márc. 29. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne írkálj senkinek, mert nincs értelme. Egy szép lány naponta kap 20 levelet. Ezek minde semmit sem érnek.

Oda kell menni hozzájuk, a táborban jól csináltad. Lehet tényleg nem akarnak majd ismerkedni v barátjuk is van. De eleve nem úgy kell odamenni h "szia, vedd a szádba bébi".

Legyél közvetlen, barátkozós, a többi meg úgyis alakul ha alakulnia kell....

2014. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Aki a buszmegállóban vár, az a buszt várja. Nem fogsz senkit így felszedni. A tábor más volt...
2014. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy csak úgy nem tudunk találkozni. Nem tudom, hogy merre és mikor megy haza. Azt tudom, hogy nincs barátja. Vannak közös ismerőseink, esetleg velük elmenni valahova, úgy, hogy hívják a lányt is?
2014. márc. 29. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!