Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha már nincs semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nincs semmi önbizalmam lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Volt az elmúlt egy-két évben egy pár próbálkozásom lányokkal, többnyre netes ismerkedésből kiindulva, amelyekből összejött egy pár randi. Elég jól elbeszélgettem az elején velük, úgy éreztem sínen vagyok, de sajnos mind csak max barátságot tudott volna elképzelni velem. Ezért úgy érzem, hogy ennél többre nem vagyok érdemes. Már rá sem merek nézni azokra a lányokra akik tetszenek. Kezdeményezésről inkább nem is beszélek.

Akiket nem tartok annyira vonzónak, azokkal meg el tudok beszélgetni, ámbár mivel nem indítanak be semmi érzést bennem, ezért nagyon keveset beszélgetek velük.

Fogalmam nincs mit van velem. Nincs az életemben még egy terület ahol ennyire szerencsétlennek meg gyengének érezném magam. 25/F


2013. febr. 12. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Bulizni kéne menned. Nem lerészegedni, de legalább annyit inni, amíg kicsit magabiztosabb nem leszel. Amúgy nem kell rástresszelni. Ha félénk vagy, az sok csajnak nem jön be.
2013. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyere ki a Mátrixba, hagyd a netet. Ismerkedj élőben, és szerezz lány haverokat, többet is. Aztán nézd meg, ki az aki bejönne, és hívd el randizni.
2013. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Azt kellene tennem. Voltam régebb bulizni gyakran, viszont nem igen volt bártorságom nyitni lányokat.
2013. febr. 12. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

én sem vagyok valami nagy bátor kölyök :D de ha iszok egy picit akkor pont letojok mindent és akkor mindig akad valaki :D mondom ezt úgy hogy még nem volt barátnőm.

Ne légy már emiatt letörve! :)

20 F

2013. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"de ha iszok egy picit akkor pont letojok mindent és akkor mindig akad valaki :D mondom ezt úgy hogy még nem volt barátnőm."


Akkor megsem akadt?

2013. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak erőt kell venned magadon. Hozzá kell szoktatnod magad ahhoz, hogy lányokkal kommunikálsz, akár csak baráti szinten. Utána majd nem leszel ennyire félénk. (Tapasztalat.)
2013. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"még sem akadt? "

:D nekem nem kell barátnő aki korlátoz. Szabad vagyok, azt kaphatok meg akit akarok :)

Érdekes, ha írok valahova, egyből belekötnek az emberbe, rosszabb ez az oldal mint egy kocsma.

4 es voltam.

2013. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!