Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ladies Van kocsim, lakásom,...

Ladies Van kocsim, lakásom, iskoláim, munkám,400 feletti fizetés, súlyzózok, nem iszom, dohányzok vagy drogozok. Magam vasalom az ingeimet és nem nézem a magyar kereskedelmi csatornákat. Akkor én most hány pontot teljesítek egy 10-es jópasi skálán?

Figyelt kérdés
Őszinte és elfogulatlan válaszokat kérek, még a trollkodóktól is.

2014. ápr. 14. 21:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

válaszolsz még ma?

mert így nem lesz pontozás.

2014. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Ez az a szitu amikor azt hiszed bejött az élet, és rájössz, hogy "de nem". :D
2014. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Súlyzózol? De remélem nem ilyen dinnyekarú egyed vagy, mert az nagyon tré lenne. Mivel ezek alapból nem számítanak, csak max. jó pontot jelentenek, de azt is csak akkor, ha megvannak az alapkitételek benned, ezért nem tudom megmondani, hogy mennyit érsz. 10/nem tudom
2014. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Yes ma'am!


Suzuki, SSC, 1, tej-csirkefarhát-tampon, esetleg igen, de,

2014. ápr. 14. 21:37
 15/34 A kérdező kommentje:

Éppenséggel nem hiszem azt hogy bejött az élet, ellenben nem vágyom teljes tüdővel külföldre mosogatni.

Amúgy ha bejött volna az élet, akkor nem ilyen hülyeséget kérdeznék. Nem gondolod?


Nyugi, nem gyúrós vagyok, csak szeretek súlyzózni. Sorozatnézés közben egész jó időtöltés.

2014. ápr. 14. 21:39
 16/34 anonim ***** válasza:

"nem iszom, dohányzok vagy drogozok" & "nem nézem a magyar kereskedelmi csatornákat"


Ezek a pozitívumok, a többi lényegtelen információ, pontozni viszont nem lehet ezek alapján, meg értelme sincs túl sok, nem pár random információ alapján derül ki, hogy valaki mennyire "jó pasi". A közös hullámhossznak kell meglenni, azokhoz meg jó sok és hosszú beszélgetések kellenek. Akivel kijövök, élvezem a társaságát = jó pasi, fizetéstől, iskoláktól, lakástól, "életképességtől" (ingvasalás, stb.) függetlenül. Akivel nem az meg nem.

2014. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Hm... nem szeretem a túl vastag karokat. Na persze nem azt mondom, hogy bontottcsirke-szárnyra emlékeztessen a karod, de pl. ettől nem kell vastagabbnak lennie: [link]
2014. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy ezek mind meg vannak nekem is, ugyhogy kicsit mással kell előrukkolnod. Akkor én hány pontot érek szerinted a jócsaj skálán? Lehet Te is ugy érzed, hogy igy értékelhetetlen vagyok számodra, mert nem láttál, nem tudod milyen vagyok.
2014. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

hát apához képest kevés vagy.

meg ha a haverjai meglátják hogy egy suzukis pasival futok most, kinevetnek.

minimum legyen egy 3as bömbölő, anélkül nála esélytelen a téma.

5/10

de csak azért mert látok még benned fantáziát a jövőt illetően.

csak Apa meg ne tudja a böriből, hogy neked írtam, mert a suzukit is összehajtogatja.

2014. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
"400 feletti fizetés" ----> 400 ft/óra bruttó
2014. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!