Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a határvonal a türelem és...

Mi a határvonal a türelem és a papucsság között?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt érezni kell. Sose alázkodj meg, állj ki, de csak ha igazad van.
2014. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik osztálytársnőm a suli első heteiben nagyon durván ugáltatta a srácokat. Később az egyik párbeszédünk közepén megszólalt, hogy "Felveszed nekem a táskámat?" ami ott volt az orra alatt...Ránéztem a táskára, majd ő rá és elkezdtem nevetni...Azt hittem viccel.Mikor rájöttem, hogy komolyan gondolja, kiszaladt a számon, hogy "Igen? Csicskáztatsz?" -mondtam félnevetve....Nevetett és felvette...de nagyon ledöbbentem rajta, hogy valaki ezt komolyan meg meri tenni a másikkal. Innentől kezdve nem próbálkozott nálam, de a fiúk nagy része megtette amit kért tőlük. Szerintem ez már bőven a papucsság határát átlépi, az ilyet nem szabad szóval tűrni, még akkor sem, ha te fiú vagy ő meg lány. Ez már nem udvariasság kérdése, nem kell tolerálni a pofátlanságot. Ne légy soha papucs! :)


18/L

2014. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez tiszta sor, de én az ismerkedés kapcsán kérdezem. Ha a nő bizonytalan abban, hogy akar-e kapcsolatot.
2014. ápr. 12. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az sem mindegy hogy milyen családi körülményekről van szó. Illetve, hogy pontosan milyen hosszú ideje is ismerkedtek. Egyébként szerintem jobb, ha tisztán beszélsz előtte és kedvesen, udvariasan kikéred a véleményét a dologról, hogy mennyire gondolja komolyan. Ha hagyod, hogy ő irányítson, lehet hogy húzni fogja a dolgot a végtelenségig...Aztán kideül, hogy nem is gondolta komolyan és mehet a levesbe az egész elpocsékolt idő. Fölösleges köröket meg minek róni...
2014. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele, a volt barátja nagyon mély nyomott hagyott benne, és nem látja értelmét, hogy megint beleadjon mindent, aztán ez legyen belőle, de néha meg úgy van vele, hogy akar kapcsolatot. Látni is rajta, hogy nagyon hullámzó a viszonya a dologhoz. Eddig 3szor lepattintottam, hogy ne szórakozzon velem, de vagy ő, vagy én mindig kezdeményez, és megint ez a semmilyen helyzet áll elő. Konkrétan még csók sem volt, csak randiztunk.
2014. ápr. 12. 21:52
 6/6 Fish1 ***** válasza:
Ha ennyire bizonytalan, akkor szerintem nincs értelme. Ha még nem heverte ki az előző kapcsolatát, akkor meg főleg értelmetlen.
2014. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!