Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire jellemző a fiúkra...

Mennyire jellemző a fiúkra hogy "várjanak és gondolkodjanak"?

Figyelt kérdés

Szóval szerintem már egyértelműen a tudtára adtam hogy szimpatizálok vele , és valahogy ő sem tűnt közömbösnek. Megis eddig inkább én kerestem. (Hogy bátorítsam)És többet nem akarom mert nem akarok nyomulni.. Most mégis "nála a labda"... Vagyis lehetséges hogy nem biztos magában (elég ideges volt amikor találkoztunk ) vagy gondolkodik hogy most belefér e neki egy kapcsolat vagy nem? Várok türelmesen .. Megis inkább az aggaszt hogy mi van ha már nem kéne törődnöm vele , mert csak én gondoltam úgy hogy kölcsönös (bár nem értem hiszen elég "különlegesen" viselkedett).

Van ilyen a fiúknál hogy várnak es sokáig nem jelentkeznek aztán igen ?

Bár inkább erre az egészre csak azért vagyok kíváncsi mert valahogy idegesít hogy nem nyíltan mondta meg hogy nem... (Ha tényleg ez a helyzet)



2013. okt. 4. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elég konkrétan nemet mondtam volna, ha nem... lehet, hogy gondolkodik rajta, ahogy írtad. De ugye mind különbözőek vagyunk...
2013. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mai fiatalok nem szoktak gondolkodni.
2013. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval az is lehet hogy csak azért nem mondta hogy nem hogy ne bántson meg?
2013. okt. 4. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk. Én csak annyit tudok, hogy ÉN egyértelműen visszautasítottalak volna a helyében, ha nem érdekelnél mint lány. De ugye ahány féle ember...
2013. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem ... Köszi a választ .
2013. okt. 5. 09:00
 6/9 Terminator888 válasza:

A lányok szeretnek célozgatni, ami többféleképpen értelmezhető, a maiak meg bátortalanok.


Kérdezz rá ő mit szeretne - kikötve, hogy annak nem lesz következménye (aztán ne is legyen).


Amúgy én is gyorsan és durván kimondanám, ha nem érdekelnél. De én még régi vonalas vagyok, nem mai passzív-agresszív.

2013. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jura-polotov válasza:

eggyet értek Terminator888-al,ami egy nönek egyértelmü célzás,pasinak 10 különbözö értelem.Csajok néha szeretik csak flörtölgetni a fiukkál,küldenek egyértelmü jeleket,de amikor a srác végre lép,elutasitják.

Ez isszonyatosan lehanguló és egy pár ilyen után,inkább egyenes,egyértelmü közeledésre reagálnak

2013. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hú köszi el nem tudom mondani mennyit segítetek... Es most hogy visszagondolok lehet hogy nem voltam egyszer egyértelmű , vagy zavartnak tűntem .. De épp ezért írtam neki. Hogy ezzel tudtára adjam hogy ez tuti es hogy " bátorodjon fel"
2013. okt. 5. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolkodni?

A fiúk??

Osztán mivel? o.O

2013. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!