Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jellemző a legtöbb...

Miért jellemző a legtöbb lányra, hogy pl facebookon, emailben, smsben stb. szinte mindegyikük csak arra a pasira ír rá, akitől szexet (főként), esetleg párkapcsolatot akarnak és miért nem azokra akik kisegítik őket a bajban?

Figyelt kérdés
Én csak a saját tapasztalataim, ismerőseim tapasztalata által tudok nyilatkozni, máshol lehet máshogy van. De mi azt tapasztaljuk, hogy előbb ír rá vagy hívja fel a csinos lány (akár minden nap)a helyes pasit, aki a bsc 3 évét is 5-5,5 év alatt végzi el kettessel, mint azt aki nem helyes srác, de ő viszi előre a csajt a tanulásban, ő segíti, menti meg a bajban. Tehát a nem helyes srác korrepetálja a csajt (közben meg ez az intelligens srác beleesik a csinos csajba)pl matematikai statból, így tud átvergődni a csaj kettessel. Ha a félévekben többször átmenne a fiúhoz,, hogy segítsen neki, akkor nem kerülne a csaj olyan bajba, hogy csak akkor megy át hozzá és akkor hívja fel, ha ég a ház és már 2 szer megbukott a tárgyból és élet-halál C vizsgára készül belőle. Tehát ez a srác viheti előre őt az életben, a tanulásban. Mégsem keresi az ő társaságát, hanem a helyes pasiért. A szex és az ilyen fiúhoz való kötődés, aki buta, de helyes az felülír mindent, az iskolát, diplomát is? Vagy csak én élek olyan közösségben, ahol ezt tapasztalom. Elnézést a hosszú monológért.
2013. máj. 20. 11:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Hallottam már azt, hogy a tanulós, intelligens pasik ideje 35 felett jön el, de azért nem túl kellemes dolog a tizen és a húszas éveket szex nélkül megélni, mivel nem született (nem az ő hibája) a srác jó testi adottságokkal, nem lett széles válla, 185 centi stb.
2013. máj. 20. 11:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,hogy melyik bolygón élsz.De én még olyan lánnyal nem találkoztam,aki azért írt volna,mert akar bármit is.Lány is csak nagyon ritkán ír hiába vagyok 180 magas és állítólag helyes.
2013. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy ír, hogy konkrétan gyere fel hozzám dugni, hanem pl nincs -e kedve a srácnak lejönni este bulizni, átjönni megnézni a laptopot, hogy mi van vele stb. Tehát ürüggyel.
2013. máj. 20. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy rib@ncot.Én a helyedben hagynám megbukni.

Az ilyet felesleges segíteni.

2013. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszket a p1csája.Körülbelül ennyi a történet.Téged meg kihasznál.
2013. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a csajoknak FÉRFI kell, nem pedig egy másik barátnő.
2013. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg pont úgy látom, hogy NEKED az a lényeg, hogy a csaj hogy néz ki.


Ha a csaj esze is számítana, nem csak az, hogy ahogy írod, csinos (semmi más paramétert nem adtál meg róla), már rég nem agyalnál azon, hogy miért csinál ilyet, mert elkönyvelted volna egy kis hálátlan libának, és kész. Viselkedhetne normálisan és szólhatna év közben is, hogy ne neked kelljen az utolsó pillanatban ugrálni neki, minden mást félredobva, de neeem, pedig neki van szüksége segítségre. Lúzer vagy...


Miért nem keresel te egy olyat, akinek szintén szüksége van segítségre, és meg is becsül utána? Természettudományos tárgyakban biztos többeknek is szüksége lenne korrepetálásra, aztán kifoghatnál egyet, akinek te is tetszel... Ja, hogy neked pont ez a csaj kell, mert csak őt tartod csinosnak... Hát ő meg pont a másik srácot tartja helyesnek, nem téged. Nem értem, mit nem értesz. ;)

2013. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van más csinos csaj is, de nekem ő a szimpi.
2013. máj. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!