Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ez majdnem mindegyikőt...

Lányok, ez majdnem mindegyikőtökre jellemző?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy alapjában nem terveztetek ismerkedést. Rátok ír a neten (ha ez az eset áll fent, nem sokkala beszélgetés után képcsere), vagy leszólít élőben valaki (nyilván itt élőben látod, ez jobb) és ismerkedne Veletek. Nektek nincs épp partneretek. A neten (ez esetben a képcsere után szimpatikus a srác, neki is ti), illetve élőben is szimpatikus a srác, akkor miért nem vagytok interaktívak? Sokszor eszetekbe sem jut visszakérdezni. Miért van így? Ez régen is így volt? Ismétlem, ellenére, hogy szimpatikus a pasi...
2013. jún. 3. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
én vissza szoktam mindig kérdezni ha vki szimpatikus...inkább az szokott feltűnni h a másik nem kérdez vissza...:S 20L
2013. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha tetszik akkor érdeklődök, kérdezek, próbálom fenntartani a társalgást.

Amit te írsz akkor van, ha a hátam közepére se kívánom az ismerkedést azzal a bizonyos pasival.

2013. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tervezek vele semmit. Barátnak jó.
2013. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez rám nem jellemző, interaktív vagyok, ha tetszik a srác. Viszont ha nem akarok ismerkedni, akkor lehet akármilyen szimpatikus koptatom.
2013. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarok kapcsolatot és annak ellenére erőlködik valaki, akkor ez az eredmény, amit írtál is. Még akkor is, ha van egy csöpp szimpátia.
2013. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert fogalmam sincs miről kellene beszélnem valami random vadidegennel + nem is valószínű, hogy érdekel az illető, mégis mitől lennél szimpatikus, ha egy árva információt nem tudok rólad.
2013. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bonny, ezért hívják ismerkedésnek :D Hogy megtudd, ki a másik. :D Mondjuk a nyitottság csodákra képes :)
2013. jún. 3. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, de miért pont rád lennék kíváncsi? Miért nem egy másik idegenre akiről szintén semmit nem tudok? Nem tudom, de nekem kell valami - ami nem külsőség - hogy kíváncsi legyek valakire. És valóban nem vagyok túl nyitott, de hát ez van. Nekem ez nem okoz gondot. Ráadásul azt írtad a kérdésben, hogy nem tervezek ismerkedést - na már csak ezért sem valószínű akkor, hogy szívesen megismerkednék az első jött-menttel.
2013. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok, értettem Bonny. :)
2013. jún. 3. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!