Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a halak férfi? Mi jellemző rá? Főleg a szerelemben

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
érzelmes, papucs.
2013. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát az én halam egy kamugép volt.Még jó,hogy időben rájöttem:-)
2013. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki érzelmes, még nem biztos hogy papucs. Hidd el, jobb ha nem bosszantasz fel egy halat :)

Üdv, egy hal pasi

2013. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az exem halak volt. Katasztrófa....

Le se tudom írni mert nem fér ne ki de egy puhap*cs volt egy bögrét nem tudott elmosni, de folyton nyavalygott mindenért semmi se volt elég jó. A véleménye egyik percről másikra változott szeszélyes volt és döntésképtelen. Nyugodt volt és kedves olyannyira hogy észre sem vettem amikor már csak megszokásból volt velem és csalt fűvel fával.. Színészkedés és a hazudozás nagyon ment neki akár még szemembe is..

Persze nem tudni, hogy ez a horoszkópjából adódott-e de én halakkal többet nem kezdek.

2013. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem bírom ki, be kell szólnom: ti tényleg a horoszkóp alapján ítéltek meg egy-egy embert..? hát f*sza.
2013. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Én nem az alapján ítélem meg,csak a kérdésre válaszoltam milyen volt a halak pasim.De volt más horoszkópú pasim is akire ugyan ez illik.Az exem mondjuk mérleg volt és katasztrófa.A férjem is mérleg és csodálatos:-)Szóval nekem mindegy.De a kérdező kíváncsi volt mit írnak rá én meg írtam neki erre.Ennyi!
2013. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sokat ficánkol
2013. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom halak és egy végtelenül jóindulatú, kedves, intelligens, helyes fiú. Annak ellenére hogy én oroszlán vagyok nagyon jól kijövünk. De tényleg hülyeség ez lapján ítélkezni.
2013. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, és kedves, tisztességes embernek tartanak.
2013. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!