Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Gázos szitu! Több...

Mit tegyek? Gázos szitu! Több lejjebb!

Figyelt kérdés
Egy éneklős fellépésen megismerkedtem egy fiúval és egy hétre rá beleszerettem!Ennek már 7 hónapja!De a húgával nagyon jóban voltam!Amíg meg nem tudta!Ez volt most pénteken!És nem tudom mit tegyek mert nem nyit felém semmit csak az utóbbi időben!Egyszer be kellett jönnie egy órára(Kirúgták az énekkarból)és tök jól röhögtünk!Most akkor ő is érez valamit vagy szórakozik vagy csak barátság?

2014. ápr. 12. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért rúgták ki? Mutált, és nem herélték ki? Haydn-t is ezért rúgták ki! A barátod nagy zeneszerző lesz!
2014. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném!Igen mutál de erről nem tehet!Na jó meg kicsit szemtelen is!De nem velem!És a fülébe is jutott a hír és ez azután volt!
2014. ápr. 12. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
flegmah keresőszót használd a napis.aron.
2014. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megtudta, hogy meghúzhat...
2014. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Most akkor ő is érez valamit vagy szórakozik vagy csak barátság?"


Ezt nekünk miből kéne tudnunk?

Röhögésen kívül semmi történést nem írtál.


Miért ilyen fogyatékos minden második kérdés?

2014. ápr. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!