Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adhatnék lejjebb az...

Hogyan adhatnék lejjebb az elvárásaimból?

Figyelt kérdés

Jó régen belezúgtam egy lányba. Voltak neki is negatív tulajdonságai, de hát kinek nincsenek. A gond az, hogy talán túl jó is volt, elvileg lett volna nála esélyem ha nem tervezte volna az Amerikába történő utazását.


Aztán vagy hasonlót, vagy jobbat kezdtem el keresni, ami nehéz mert nem vagyok az a kijárós típus (vagyis kijárnék, ha lenne hova, de a településemen semmi sincs). Azóta is hiszem, hogy van olyan lány rajta kívül, aki nem iszik (ezt sokszor a fejéhez vágták, nekem ez nem volt gond), kedves, szép, stb. Hasonlóan szépet is csak egyet láttam (egy albínó lányt egyszer valamelyik 4/6-os villamos megállójában, mikor még volt pénzem a budapesti tartózkodásomra).


Hogyan adhatnék lejjebb az elvárásaimból? Hogyan tudnám elfogadni azt hogyha ő alkoholt fogyaszt addig, amíg belém nem erőlteti (1. a gyógyszeremmel nagyon csúnyán összejátszik, 2. rám nincs túl jó hatással az ital, eddig mindig otthagytam az adott társaságot full besértődve valamin, úgyhogy ha lesz esélyem elhagyni a gyógyszer akkor sem tervezek inni), kevésbé szépet, jóval unalmasabbat, stb? Ezenkívül problémás lehet még a politika is, én nagyon nem kedvelem a jobboldalt, főleg a szélsőket nem, egy csomó kortársam viszont nagyon, viszont ahogy anyám kedvéért sem lettem Fideszes, így én nem szívesen adnám el az elveimet másért sem.


23/F


2014. márc. 6. 20:18
 1/1 Moszuke ***** válasza:

nekem is van 1 lány barátom aki belsőleg eléggé tökély és 100%, hogy nemigen fogja űberelni egy csaj sem őt...

de én nem az ő pótlékát keresem ezért teljesen mások akár alacsonyabbak lehetnek az elvárásaim.

ha érted mire célzok..

2014. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!