Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Leírás lejjebb

Mit tegyek? Leírás lejjebb

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik és jó barátok vagyunk. neki tetszik más fiú és én segítek neki barátkozni vele (lehet hülye vagyok a lány kért meg) az a helyzet h a lány nem hiszi h sikerülni fog a másik fiúval. elmondjam neki h tetszik nekem vagy nem? mert ha nem mondom és megbízik bennem akk lehet haragudni fog ha elmondom nemtom mi lesz. erre kérnék válaszokat (normálisat)
2013. dec. 17. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd el. Akár mit csinálsz, elég kínos lesz, ezt le kell szögezni. Gondolj bele. Segítesz a kiszemeltednek más fiút választani? Bocs, de normális vagy? Direkt kínozni szeretnéd magad vagy mi? Ebből a segítesz a lánynak húzásból azt vonom le, hogy elég elkeseredett lehetsz. Mondd el szerintem, rossz esetben elutasít, és remélhetőleg megkér, hogy ne segíts neki párt találni. Ha elmondod csak jól jöhetsz ki, csak nem mindegy milyen értékben.
2013. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!