Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem neki? (Leírás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? (Leírás lejjebb! )

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány, aki már régóta tetszik nekem, de nem tudom, hogy én tetszek-e neki? Mivel tetszik, elég sokszor nézem órák közben, néha össze is ér a tekintetünk. Ma egy ilyen alkalommal hosszabb időre is egymás szemébe néztünk és ő rám mosolygott (én meg visszamosolyogtam, de ez lényegtelen). (Igaz, hogy maga az óra is vicces volt, mivel a tanárunk ontja magából a poénokat, de akkor pont nem mondott semmi vicceset) Szóval az lenne a kérdésem, hogy vajon ez jelentheti-e hogy tetszem neki vagy valami hasonló? Vagy esetleg ezt csak én képzelem be magamnak?

A válaszokat előre is köszönöm! (16F)


2011. márc. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De menj oda, és beszélgess vele, abból úgyis kiderül, hogy szimpatikusnak tart-e?
2011. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélgetni, meg barátok vagyunk meg minden. Csak pont emiatt nem merek rákérdezni meg elmondani neki mit érzek, hátha tönkreteszem a barátságunkat.
2011. márc. 7. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetsz vele és folyamatosan mosolyog rád akkor szinte biztos lehetsz benne hogy szerelmes beléd
2011. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 viki.e ***** válasza:
lehet hogy teccel neki... de az is lehet hogy nem gondol rád másképp csak mint egy barátra.... Sztem közeéedj felé szépen, lassan. Ha látod hogy viszakozik vagy nem reagál akkor hagyd a fenébe... nem érdemes elrontani egy barátságot egy ilyen dologgal ( nekem ekhiiheted!)
2011. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!