Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért néznek rám megvetően a...

Miért néznek rám megvetően a nők ismerkedéskor, amikor közlöm velük, hogy nem vagyok hajlandó meghívni őket egy pohár vízre se, se moziba, csak ha fizetik a saját részüket?

Figyelt kérdés
Ez szerintem 50-50 %, ő is ismerkedik én is, nem az van, hogy csak ő ad valamit, én meg fizessek érte.
2014. ápr. 11. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Jó igazad van,csak tudod jóba kell velük lenni,mert náluk van az össze pina :/
2014. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy azért mert egy bunkó paraszt nyilvánítja ki csak így a mondandóját... Ezt normálisan is meg lehet beszélni. Remélem, ezek után nem csodálkozol azon, hogy miért nem kellesz a nőknek...
2014. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem én is faképnél hagynálak, ha így közlöd, hogy "nem vagyok hajlandó téged meghívni még egy pohár vízre se". :D Ezt totál kultúráltan is meglehetne mondani és akkor senki se nézne úgy rád, de ilyen bunkó módon...
2014. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem mindig közöltem így, csak az utóbbi időben, mert előtte mindig szó nélkül elvárák, hogy én perkáljak. Sőt olyan is volt, hogy a nő kérdezte meg hogy "nem megyünk el moziba?" Mondom, de, aztán meg várta hogy én jattoljak, mert pénzt sem hozott. :D
2014. ápr. 11. 13:27
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

mikor én először randiztam a párommal immár 2 éve, én nő létemre megkérdeztem kifizessem -e a felét annak amit fogyasztottunk :D


ő meg akkor nézett rám furán :D:D

2014. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 WheneverYouWant ***** válasza:

Az a legnagyobb baj hogy akkor is úgy néznek mikor meg akarod Őket hívni.. Én már azn vagyok kiborulva hogy egy hamburgerre meg egy kólára nem hívhatok meg egy lányt az első találkozáskor mert NEM FOGADHATJA EL!!

Hát mi a francért nem??? Megveszem ezzel a szeretetét??? Értem hogy ne vegyek a 3. találkozásra egy arany karkötőt vagy nyakláncot... de hogy az elsőnél egy kávéra ne lehessen meghívni... Legutóbb már azt mondtam hogy akkor hívjon meg Ő... ne felezzünk.. de az se volt jó..XD

2014. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond azzal, ha nem akarja egy lány elfogadni a meghívást. Legalább látszik, hogy van benne tapintat. Másrészt meg miért kéne akkor meg neki meghívnia téged? Ha már annyira ismeritek egymást, akkor persze egyik sem akadály, de az elején szerintem nem kell semmit elvárni egymástól.
2014. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? Hiába kapod meg a választ ugysem érted meg. Ahhoz még sokat kell (társadalmilag) fejlödnöd.
2014. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nökön is mulik,van aki elvarja,hogy fizessenek neki,van akinek meg termesztes hogy o fizet.
2014. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Engem zavarba hoz, ha egy srac megszeretne hivni. Tudom, hogy o se lopja a penzt. Ha nagyon eroskodik, akkor irulva pirulva elfogadom, de a kovetkezo randin ragaszkodom hozza, hogy en fizessek. 19L
2014. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!