Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Saját nemükhöz vonzódó lányok...

Saját nemükhöz vonzódó lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Budapesti 15-18 éves lányok írjatok :)) L/16
2014. ápr. 7. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak érdeklődök, fiúval voltál már (nem csak szexuálisan értem)? csak mert ha igen, honnan érzed, hogy leszbi vagy?
2014. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sosem vonzódtam fiúkhoz...perszre régebben 'tetszettek' fiúk de az talán csak azért volt mert mivel a barátnőimnek is mindig tetszett valaki úgyéreztem nekem is így kell hogy legyen. De úgy igazán soha semm tetszett senki aki fiú. Egyszer csókolt meg egy fiú na az elég taszító volt. Mást nem tudok mondani.
2014. ápr. 7. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehetne esetleg az ezért létrejött közösségi /társkereső oldalon rendezni?


(nem leugatásból mondom, tapasztalat, hogy ott esélyesebb vagy...szintén zenész, de hozzám túl fiatal vagy)

2014. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!