Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igénytelen ez a pasi? Összejön...

Igénytelen ez a pasi? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

24 éves, de úgy néz ki, mint egy öregember. A hajának a fele ősz már (de ezt befestette most), stílusa egyáltalán nincs, olyan ruhákban jár, mint a nagyapám. A kerek nyakú pólójából a nyakánál kikandikálnak a hosszú szőrök. Amúgy még soha nem szőrtelenített, csak az arcán.

A lehelete egyszer büdös volt, de betudtam annak, hogy órák óta nem ivott... De a legutóbbi találkozásnál folyt az orra, már ott volt az orrváladéka, és beletörölte a pulcsija ujjába, onnan meg az oldalához törölte.


Mit gondoltok?


2014. ápr. 10. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem baj az, ha neten, csak legyél óvatos, ott is vannak rossz emberek, pont mint a valóságban
2014. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom, persze, nem kezdő vagyok:D Régen is a netes ismerkedést preferáltam.
2014. ápr. 10. 20:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem az orrtörlés zonnal kiakasztana, onnantol nem hivnàm többet. És azért figyeljen oda a ruhàzatàra is!
2014. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
főnyeremény... férfiként mondom!
2014. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A kellemetlen lehelet, és a taknya pulcsiba való törlése nem valami bizalom gerjesztő, de a kikandikáló szőr szerintem nem feltétlen igénytelen. Sajnos eléggé hozom a csuvi formát, és emiatt eléggé gátlásos is vagyok ismerkedés terén. A has, mellkasszőr nem zavar de úgy gondoltam, hogy a póló alól kibuggyanó már nem túl ízléses, ezért, leborotváltam. A munkahelyemen erre kinevettek a lányok (olyanok is akikről azt gondoltam, hogy nem éppen "szőr pártiak"), hogy milyen hülyén néz ki, meg egyáltalán nem férfias, miért csináltam... :)
2014. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!