Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te vagy az a lány, akivel...

Te vagy az a lány, akivel tegnap szemeztem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon minimális az esélye annak, hogy pont az a lány fog rábukkanni a kérdésemre, akinek az üzenetemet szánom, de egy próbát részemről mindenképpen megér. Szóval keresem azt a lányt, akivel tegnap pár másodperc erejéig szemeztünk. Körübelül 15-16 évesnek néz ki, rövid barna hajú. Szürke feszülős nadrágban volt és egy fekete oldalt kivágott felsőben. Eddig csak háromszor láttuk egymást, minden alkalommal csak pár pillanat erejéig, de minden alkalommal elképesztő vibrálás jött létre közöttünk, amikor egymásra néztünk. Tegnap két másik barátnőjével volt, valószínűleg valamilyen edzésen vettek részt a sulimban és éppen akkor távoztak, amikor kimentem az utcára. Tudom, hogy kevés az infó, de ha magára ismer az illető, légyszi írjon rám. :)Pest megyére szűkítem a kört. A negatív kommentelők kérem kíméljenek!

2014. ápr. 5. 20:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha facebookon megtaláltad akkor nézd meg hátha van e-mail cime feltüntettve, vagy egyéb adatai. Érdemes rákeresni a google-ban. (Név, tel.szám, e-mail cim, vagy bármilyen adat ami szerinted hasznos). Hidd el sok infót meg lehet tudni a másikról a google segitségével.

De miért nem jelölöd be? Abba még nincs semmi. Lehet írna neked, ha tudna a facebook oldalad létezéséről. Szerintem egy bejelöléssel semmit nem veszthetsz. Sok sikert.

25/L

2014. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mátyás ! Te vagy az?? Nem megmondtám neked hogy kiszúrom a szemed szöggel , ha más lányokon legelteted a szemgolyòidat??
2014. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Rászántam magam, végre bejelöltem. Várjuk a fejleményeket...
2014. máj. 13. 20:43
 24/27 anonim válasza:
Zsíír vagy!! Hajrá ;)
2014. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
na mi lett végül?:D
2014. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%
utolsó, hagyjad már őket békén. Biztos épp kufircolnak :D
2014. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
: D ??????
aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!