Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te vagy az a lány, akivel...

Te vagy az a lány, akivel tegnap szemeztem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon minimális az esélye annak, hogy pont az a lány fog rábukkanni a kérdésemre, akinek az üzenetemet szánom, de egy próbát részemről mindenképpen megér. Szóval keresem azt a lányt, akivel tegnap pár másodperc erejéig szemeztünk. Körübelül 15-16 évesnek néz ki, rövid barna hajú. Szürke feszülős nadrágban volt és egy fekete oldalt kivágott felsőben. Eddig csak háromszor láttuk egymást, minden alkalommal csak pár pillanat erejéig, de minden alkalommal elképesztő vibrálás jött létre közöttünk, amikor egymásra néztünk. Tegnap két másik barátnőjével volt, valószínűleg valamilyen edzésen vettek részt a sulimban és éppen akkor távoztak, amikor kimentem az utcára. Tudom, hogy kevés az infó, de ha magára ismer az illető, légyszi írjon rám. :)Pest megyére szűkítem a kört. A negatív kommentelők kérem kíméljenek!

2014. ápr. 5. 20:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be :)
2014. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Te vagy a férfi, írj üzenetet és jelöld be, az, hogy nincs bátorságod nem kifogás! Tedd meg, ne gondolkozz rajta, amíg nem szembesülsz a következményekkel, nincs miért a következményekre gondolni. Tedd meg, aztán meglátjuk mi lesz.
2014. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
uhh :D Hát ez nagyon aranyos :) Írj neekiii :D Ne felejtsd el leírni ide ,hogy mi történt :D Amugy hány éves is ? :))
2014. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Írjál már rá, nincs mit veszítened! Ha nem írsz most rá, később nagyon bánni fogod hogy beszari voltál! Írjál rá, sok sikert hozzá, aztán várom ám privátba hogy sikerrel jártál-e!:)
2014. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Irj neki bátran, meg fogod bánni ha nem!! Egy próbát meg ér. Szurkolok neked és a legjobbakat kívánom.
2014. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Két évvel fiatalabb nálam. Köszönöm a jókívánságokat! :)
2014. ápr. 6. 18:15
 17/27 anonim válasza:

12-esnek Milyen férfi?? xd

Amúgy ez nagyon édi tőled.. :)

2014. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Jaj két év az semmi! Hajrá!
2014. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A 12-es válaszolónak kicsit furcsa a megközelítése, de elnézem neki! Valószínűleg nem érti, hogy két lányról van szó. Mondjuk, ha már itt tartunk azt sem értem, hogy mi ezen az egészen az "édes" meg "aranyos". :D
2014. ápr. 6. 20:03
 20/27 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem olvastam végig :D
2014. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!