Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te vagy az a lány, akivel...

Te vagy az a lány, akivel tegnap szemeztem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon minimális az esélye annak, hogy pont az a lány fog rábukkanni a kérdésemre, akinek az üzenetemet szánom, de egy próbát részemről mindenképpen megér. Szóval keresem azt a lányt, akivel tegnap pár másodperc erejéig szemeztünk. Körübelül 15-16 évesnek néz ki, rövid barna hajú. Szürke feszülős nadrágban volt és egy fekete oldalt kivágott felsőben. Eddig csak háromszor láttuk egymást, minden alkalommal csak pár pillanat erejéig, de minden alkalommal elképesztő vibrálás jött létre közöttünk, amikor egymásra néztünk. Tegnap két másik barátnőjével volt, valószínűleg valamilyen edzésen vettek részt a sulimban és éppen akkor távoztak, amikor kimentem az utcára. Tudom, hogy kevés az infó, de ha magára ismer az illető, légyszi írjon rám. :)Pest megyére szűkítem a kört. A negatív kommentelők kérem kíméljenek!

2014. ápr. 5. 20:05
1 2 3
 1/27 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%

Figyelj,szűkítem a lehetőségek tárházát: nem én voltam.

:)

2014. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Szia! legközelebb ha meglátod menj oda hozzá:)))
2014. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én voltam!
2014. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Juhééé, én voltam! :$


Sanyi

2014. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez nagyon édes! :) Sok sikert! :)
2014. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem, én James Bond vagyok!
2014. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy várost írjál már, hogy honnan hova melyik járművön :D
2014. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Na, én is szűkítek, én sem voltam. : D
2014. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Amikor a folyosón láttam, akkor két barátnője volt vele, az utcán pedig már csak egy állt mellette. Miután elhaladtak mellettem tíz méterrel távolabb megálltak és bevárták a harmadik lányt. Eközben sűrűn rámnézett, de sajnos akkor már 10-15 ember vett körül, így nem tudtam reagálni a jelekre. Egyébként a folyosón, amikor megpillantottuk egymást elmosolyodott, és olyan érzést keltett bennem, mintha ő is felismert volna, és tisztában lett volna azzal, hogy már többször "volt dolgunk egymással". Óbuda környéke. Ezek után bementem a portáshoz, hogy megkérdezzem milyen foglalkozás van este 6-7 körül az iskolában, mire ő azt az információt adta, hogy foci és RSG edzéseket tartanak.
2014. ápr. 5. 20:41
 10/27 A kérdező kommentje:
Időközben nagyon nehezen, de rátaláltam facebookon. Órákon át kutattam utána, míg ki nem derítettem, hogy Dórának hívják. Jóval fiatalabb nálam..Nincs bátorságom felvenni vele a kapcsolatot, ezért, üzenem minden Dórának, hogy gondolkodjon el azon, hogy érinti-e a kérdés. :D Várom a privát üzeneted, még akkor is, ha csak napok, hetek, vagy hónapok múlva találkozol a kiírással!
2014. ápr. 5. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!