Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tök jól elvoltunk, de pár...

Tök jól elvoltunk, de pár napja írt valamit és azóta semmi, nem is beszélünk. Mit tegyek most? Várjak, vagy próbáljak vele beszélni?

Figyelt kérdés
Pont 1 hete szakítottam másfél év után a barátommal,de szombaton nagyon úgy éreztem,hogy egyedül vagyok,és jó lenne egy kicsit szórakozni és kikapcsolódni.Volt egy fiú,aki már akkor is tetszett,amikor még együtt voltam a barátommal,de nem beszéltem vele,semmi nem volt.Szombaton ez a fiú kihívott,hogy mennek inni,menjek velük és jobb kedvem lesz.Megtudta hogy bejön nekem,és kiderült hogy én is neki,viszont 1 évvel fiatalabb,ami mondjuk nem baj..Nagyon jó volt vele,jókat beszélgettünk,elvoltunk,smároltunk,de más nem történt.Ezzel csak az a baj,hogy ugye előtte 1 nappal szakítottam a pasimmal és rájöttem hogy korai volt. Persze a volt barátom ezt megtudta és bunyó lett belőle,annyira rosszul érzem magam miatta.Én visszamenni már nem akarok az exemhez,szeretnék a másik fiúval lenni,de amiben csak lehet keresztbetesz nekünk.Kijártam az új fiúval,nagyon jó volt az is,de most olyat írt hogy van idő,nem akar elsietni semmit és van benne annyi emberség hogy vár,de azóta semmire nem ír vissza és nem mond semmit..nem tudom mit csináljak.Nagyon rossz így,egy suliba járunk,ha lát akkor köszön,de beszélni nem szoktunk és már vissza se ír semmire..rosszul esik. Most mi lesz? Várjak rá?
2014. ápr. 4. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég gusztustalan vagy... másfél évig jártál valakivel, és egy hét egyedüllét után már megy a hiszti, mert végre egy srácnak van agya, és tudja, hogy még nem lehetsz túl a szakításon...
2014. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi... Tudom hogy nem lett volna helyes,leírtam hogy szarul érzem magam miatta,de ittam is nem keveset.Tudom hogy ez nem mentség..
2014. ápr. 4. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
És elárulod, hogy mégis mi esik neked szarul ezen? Mikor ő volt kihasználva, ő a pótlék, akire rákattantál nagy szeretethiányodban.
2014. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem használtam ki,mert mondtam hogy bejön és én is neki, és szeretnék majd vele lenni,nem csak szórakozni.Tudom hogy várnom kellett volna vele,de ő hívott el és ő kezdett mindent..
2014. ápr. 4. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
tipikus ribi....... gratulálok magadhoz
2014. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaj hagyjátok már szerencsétlent :D ez egy szar helyzet, majd jobb lesz...ha fiú csinálta volna ezt az persze rendben van , mert sokat ivott, de ha lánnyal fordul elő akkor riban c?!
2014. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!