Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent a "majd beszélünk"?...

Mit jelent a "majd beszélünk"? Várjak?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem egy sráccal, személyesen nem ismerjük egymást, az egyetemen láttam.

Eredetileg csak a suliról akartam vele beszélni, tanácsokat kérni stb. de végül a hobbijáról beszélgettünk.

Ő nem kérdezett vissza, bár közbe rájöttem, hogy maradt fent facen kép az exemmel, lehet az hiszi, hogy foglalt vagyok :S

A végén írta hogy : majd beszélünk, most megyek szia!

Amikor megkérdeztem, hogy gond-e hogy bejelöltem, azt mondta : nem dehogy:)

Ismerős volt neki az arcom, csak nem tudta hova tenni.


2014. jan. 10. 09:33
 1/8 anonim válasza:

Szabadulj meg az exes képtől esetleg.


Egyébként, nem értem, miért kell rögtön minden egyszerű elköszönés mögé mindenféle sztorit kanyarítani. A "majd beszélünk" annyit jelent, hogy "majd beszélünk". Légy egy kicsit magabiztosabb. Keresd meg esetleg te, de azért ne ess túlzásba, ne légy rámenős. Érdeklődj más hobbijairól, bármi.

2014. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

A "majd beszélünk" azt jelenti, nem vagy unszimpatikus, de nem is vagy az esete nagyon. Feltett a polcra!

Tehát, várjál!

2014. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja, bekerültél a várakozósorba, Ha nem lesz jobb csak a listájában, akkor majd neked fogja mondani hogy tetszessz neki :)
2014. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem azt krédezte,mior leszel fent legközelebb,tehát annyira nem érdekled,a majd beszélünk nálam közömbös dolog vagy lerázás... persze egy mondathoz kár ilyen sztorikat kanyarítani,valóban,nálam ez tapasztalat...
2014. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
marhaság, a majd beszélünk lehet egy szokványos köszönés is, nekem egy ismerősöm kb mindig ezt írja évek óta mindenkinek elköszönéskor, akkor is ha utána soha nem beszélnek meg ha két óra mulva ráír akkor is... tehát kb semmit nem jelent, sima elköszönés
2014. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért lepett meg, mert nem is gondoltam, hogy ilyet ír egyáltalán. Hanem megyek szia - ezt vártam. Sőt azt se gondoltam, hogy kb 9órát fogunk beszélgetni, kisebb szünetekkel. Illetve, úgy voltam, hogy most beszélünk a suliról max és leráz esetleg... és ennyi.
2014. jan. 10. 11:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap végül írtam neki, pár másodperc és írt is vissza. Kicsit bővebben is írt mostmár, írt :)-kat, és a végén mondta hogy jó éjt :) majd valamikor leszek - szülőkhöz megy, elmondta.
2014. jan. 11. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Na akkor a srác most már tudja hogy téged könnyen megszerezhet :) Mint a cápák a vércseppre a tengerben, úgy reagálok én is ha egy lány jelét adja, hogy tetszek neki. Ezeket szeretem. Könnyű szex.
2014. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!