Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, érdemes itt ismerkedni?...

Fiúk, érdemes itt ismerkedni? Volt már, hogy valami összejött egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Lányok körében nem lesz egy népszerű kérdés, de a fiúktól kérdezem, volt már, hogy itt ismertetek meg valakit, akivel végül jóban lettetek/összeismerkedtetek/találkoztatok/összejöttetek/lefeküdtetek? Sok lánnyal leveleztem, de vagy nem jött be az alapján amit amit írt vagy mutatott, volt iszonyú ronda is, vagy ő volt túl kritikus és nem válaszolt vagy csak szimplán lecseszett. Nem vagyok utolsó a szépfiúk listáján, sőt.... de nem jön össze semmi. Azt a tanácsot ne adjátok kérlek, hogy ismerkedjek személyesen, azt is teszem, nem vagyok egy félénk fajta.

Előre is köszi a válaszokat.



2014. ápr. 3. 15:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy inkább privátban küldik el a fiúk a válaszokat :D 4-en írták, hogy itt ismerték meg a barátnőjüket itt, szóval csak próbálkozni kell :D

Volt egy lány, aki nagyon is bejött meg én is neki, de egyik napról a másikra nem válaszolt... Pedig több is lehetett volna, nem értem miért csinálta ezt, minden esélyt megadtam neki, remélem olvassa ezt, szerintem tudja, hogy én vagyok az...

2014. ápr. 3. 17:11
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tudja. Anonim oldalon, 1000 kérdés közül. A nyakamat tenném rá.
2014. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, és itt ismertem meg a barátomat.
2014. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező kb. ugyanígy jártam mint te, csak én ugye pasival, amúgy tényleg érthetetlen ez a fajta magatartás..
2014. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Több lány is magára ismerhetett ebből a szövegből. Kíváncsi vagyok, ki vagy kérdező. :)
2014. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
mi csak meztelen képeket küldözgettünk egymásnak egy csajjal itt
2014. ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok, de már csak ezért is válaszolok. Én ismertem meg itt egy-két fiút, akivel sokáig leveleztünk, de végül nem jött össze semmi, de van olyan barátnőm aki itt ismerte meg a barátját, és már több, mint egy éve együtt vannak. Nekem itt pont az a bajom, hogy aki ír vagy szexkapcsolatot akart vagy több vasat tartott a tűzbe, már én se veszem őket komolyan, tudván, hogy minden csajra ráírnak.
2014. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Lányok, akik írtatok, ezzel csak az a gond, hogy így alapból elzárjátok magatokat, attól, hogy valami tényleg összejöjjön. Nektek sem hátrány a szex, azért jó dolog az. Ha én most rátok írnék (elgondolkodtam rajta), reflexből elutasítanátok, mondván, hogy csak szexkapcsolat érdekel.
2014. ápr. 4. 19:25
 19/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2014. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
20, miért?
2014. ápr. 4. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!