Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok őszintén bejönnék...

Lányok őszintén bejönnék nektek ilyen tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés
Én ismerkedés elején elég félénk vagyok, nehezen is megy az ismerkedés, ha megismerkedek valakivel és van beszéd témánk onnantól elég könnyen megy, de én inkább csendesebb típus vagyok. Optimista beállítottságú vagyok hiszek abban, hogy egyszer megtalálom az igazit és boldogabb életem lesz, de kicsit fura ember is vagyok, mert szeretek örömömben bolondozni. Nagyon szeretek másoknak hülye fejeket vágni, hogy megnevettessem őket, hangokat kiadni örömömben táncolni meg ilyenek, csak sajnos emiatt kisebb koromban nem igazán fogadtak el és emiatt kialakult bennem egy kis gátlás, de aztán rájöttem arra, hogy lekell az olyanokat szarni akik bolondnak néznek. Én egy olyan lányra vágyok aki elfogad, akivel tudnék bolondozni, játszogatni ha szomorú vagyok jól esne, ha kicsikét babusgatna is. Szexben nagyon nagy változatosságot tudnék nyújtani, mert nagyon sok mindent kipróbálnék, és hogy minél többet újítsunk benne. Nagyon szeretem a hosszú előjátékokat, hogy ne egyből essünk neki a dolognak. Persze küzdök azért is, hogy minél jobb megélhetésem legyen és még boldogabb életem legyen, majd a páromnak is! 24/F
2014. márc. 31. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, egy szeretetreméltó, jókedvű fiatal srác vagy, biztos hogy találsz magad mellé megfelelő hölgyet :)
2014. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kórkép alapján te rejtett homosexuális vagy. Házi orvos talán tud adni rá valamit.
2014. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnél be. A komoly, érett, magabiztos, erőteljes személyiséggel rendelkező, férfias férfiakat kedvelem. A leírás alapján te egyik sem vagy.
2014. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!