Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit vártok de őszintén...

Lányok, mit vártok de őszintén, a szőke herceget fehér lovon?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, még nem sikerült komoly kapcsolatot kialakítanom senkivel. Az oka, dagadt voltam így nem tetszettem a lányoknak és önbizalmam sem volt. 3 év kemény munkája árán sikerült olyan külsőt kialakítanom ami szerrintem már nem rossz, az átlag srácok nagyrészéhez képest. Önbizalmam most se negyon van, de úgy érzem már nem vagyok gáz, testalkatra sem, öltözködésre is figyelek, nem vagyok kuka, tudok sokat beszélni, és megnevettetni a lányokat. Arcban nem vagyok hú de jóképű, de nem is torzszülött szerintem. Lányok terén sem nagyok az igényeim (ne legyen kövér, ez azért mert ha én fiú létemre tudok időt szakítani heti 5 edzésre, és 3 éve diétás koszton élek amit más meg se bírna enni akkor egy lány is megtehetne ennyit magáért szerintem) A csendes visszafogott, nem-vagycsak minimálisan sminkelt átlagos lányok akik igazán tetszenek, de végülis mind1 hogy milyen csak aranyos legyen velem.

Ismerkedem neten, élőben, jófej vagyok megnevettetem őket, kedves, de végül sosem jön össze senkivel.

Szerintem ez a baj hogy kedves vagyok és csak barátnak tekintenek, de basszus minden nap itt az oldalon is van olyan kérdés hogy NINCS MÁR KEDVES ARANYOS ROMANTIKUS SRÁC SEHOL? Én ilyen vagyok aztán mégis tojnak a fejemre.

Van sok haverom aki semmit se sportol, semmi jó dumája, böszme, mégis mindig van barátnője... legyek én is ilyen vagy mi? De az nem én vagyok...

Fiú létemre szégyen, nem szégyen, szerelemre vágyom, hogy szeressen valaki és én is őt... nagy igényeim vannak?


2014. márc. 31. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Önbizalmam most se negyon van"

Következő lépés.

2014. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma már nem a szőke herceget várják fehér lovon hanem a nagyf@.szú macsót fekete BWM-ben.
2014. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jó a videó :D csak értitek, mindig megy a rinya hogy kedves aranyos stb pasi kell... aztán a lószart...

Amit még megfigyeltem hogy azok a lányok akikből a lek kevésbé nézném ki, szép aranyos kislányos arc, kis kedves... Na ők a legnagyobb pasifalók (most nem akartam alpári lenni de értitek)

2014. márc. 31. 18:36
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy az önbizalomra visszatérve... szerintem az úgy alakul ki ha pozitív visszajelzéseket kap az ember... Elhatározásra nem megy szerintem.

Mindig mondják "menny oda a lányhoz,nem veszíthetsz semmit, max elküld"


Hát ez szerintem igen is szar lelkileg, és még lejjebb nyomja az önbizalmat... aki már járt ilyen cipőben az tudja.

2014. márc. 31. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalom belülről jön, magadból kell táplálkoznod. Ha másoktól várod, várhatod életed végéig. Én is abban a helyzetben vagyok, amiben te, csak 24 évesen. A világ eléggé kifordult magából, ahogy a nők elvárásai. A mai lányok nem attól tartanak férfinak, ha vannak férfias belső tulajdonságaid, meg udvarias vagy, művelt stb. Törtető, nagypofájú, pénzes, lenéző, ki ha nem én típusra néznek fel. Sajnos ez van. Viszont megváltoznod sem érdemes, ha alapjáraton nem ilyen vagy, mert csak magadat teszed tönkre. Reménykedni kell, hogy egyszer találkozol olyannal, aki becsül, addig meg másban kell megtalálni az örömöt. Persze majd közben is. De az már millió újabb probléma lesz, hogy ha nagynehezen megvan 1 kapcsolat, hogy az tartson is ki, stb. Szóval ne hidd azt, hogy ha lenne 1 kapcsolatod, akkor minden oké lenne, ott is lesz csomó probléma, amire most nem is gondolsz és akkor meg azért fog menni a rinya, lényeg, hogy a problémák mellett haladva megpróbáld megoldani, vagy megvárni, míg megoldódik, mert néha elég a türelem is, és közben érezd jól magad.
2014. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jó volt, köszi! Nem vagyok annyira depressziós típus csak vágyom már a dologra de szerintem ez normális... Amúgy gondolok rá mi lesz ha összejön... attól félek hogy annyire belezúgok a lányba hogy nagyon sok leszek neki... vissza kell fognom magam ha úgy alakul.
2014. márc. 31. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!