Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a Länyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a Länyok mindég a szöke herceget a fehér lovon akarjak? 23 vok es 9ev alatt jo par baratnöm volt és sosem voltam elég nekik.

Figyelt kérdés
Megertö vok, nyitott,lehet velem beszelgetni mindenröl,bulizos,dilis,barátságos,meg teszem mindent a baratnomert,fözök mosok takaritok, melozom,nem lopom a napot,sportolok,adok magamra de valahogy sosem eleg hogy 2 evnel tovabb tarcson 1 kapcsolatom :S ki akaszto....
2012. máj. 18. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem várom a szőke herceget. És lehetsz megértő, nyitott meg bla bla bla... ha nem vagy képes szeretni. Az hogy megteszel mindent nem elég. Egy nő annál összetettebb, hogy elég legyen ennyi, rengeteg szeretetre meg törődésre van szüksége.
2012. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mindig? :D Nekem se nem szőke, se paripán nem jött, viszont szeret úgy, ahogy vagyok. Kiegészítjük egymás gondolatait, bármit megtesz értem, szeret akkor is, ha beteg vagyok, ha kócos vagyok, ha rosszul nézek ki. Mindig meg tud nevetettni, és mindenben számíthatók rá.
2012. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én pedig 30 éves férfi vagyok, a barátnőm 25 és 5 éve együtt vagyunk, hamarosan házasodunk. Akkor lehet, hogy veled van a baj?
2012. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

biztos azokra buktak, akinek jó a helyesírásuk :)


Lehet, hogy csak megunták a kapcsolatot? 2 év az hosszú idő, addigra a szerelem elmúlik, megkopik, jön a megszokás, lehet újdonságra vágytak?

Szerintem ha ilyen maradsz, jól állsz a dolgokhoz, akkor lesz tartós kapcsolatod, de 20onévesen kevesek hajtanak erre. Inkább ez a megismerés, tapasztalatszerzés ideje, nem a fészekrakásé. Talán ilyen csajokkal akadtál össze eddig.

2012. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Most kockáztatom azt (nem mintha érdekelne) hogy páran le fognak pontozni, de akkor is ezek a tapasztalatok, és nem csak az enyém, hanem jópár ismerősömé is.


Pont az a baj hogy fényesre nyalod a popójukat, és elkanászodnak, respekted meg = 0. Kell azért, hogy érezzék, hogy bármikor elveszíthetnek. Ha ez nincs meg, akkor onnantól szarnak az egészre, nem tesznek a kapcsolatért, aztán félredugnak, jobb esetben leléptetnek, rosszabb esetben még akár évekig átb*sznak.


Lefogadom, hogy más csajt szinte meg se látsz az utcán. Nem baj az, ha a párod néhányszor "rajtakap" hogy nézel valami jó luvnyát. Egye picit őket a frász. Attól, hogy valaki diétázik az étlapot még megnézheti nem?

2012. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#5: én nem pontozlak le, de kicsit pontosítanálak. Nem az a baj önmagában, hogy fényesre nyalod a lányok popóját, hanem hogy ők nem teszik meg ezt érted. Egy kapcsolatba egyenlő felek kellenek, akkor jó és működőképes ez az egész. Ha miattad nekik nem kell tenniük semmit a kapcsolatért, az már régen rossz.
2012. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Diavolino44 ***** válasza:

Az elozovel nagyon jol irja! Legyel normalis de ne vidd tulzasba. Hagyj neki s magadnak is szabad teret! Mindkettotoknek van a kapcsolaton kivuli elete akkor nem fog annyira ellaposodni a kapcsolat.

Meg sajonos a nok a te korodban jonnek ra hogy a szoke herceg nem fog eljonni. Par ev mulva nem lesz ilyen gondod, mert minel jobban kozelitenek a 30hoz egyre jobban erzik hogy ketyeg a biologiai orajuk, s mar konnyebben bele mennek a kompromisszumokba.

De szerintem is eddig rossz noket fogtal ki...

2012. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hej Thx a valaszokat ,ami azt illeti nagyon is tudok szeretni,minden B nömet szerettem...Sokkal tobbet nyujtok mindenben mind kapok ezen nem nagyon tudok valtoztatni mert ilyen vagyok :S barmit teszek valahogy mindeg 100 % ba nyujtok na jo legyen 95% barmiben... csak valahogy jol mondta valameikotok :) lehet mindeg a rosszat fogom ki :S.hiaba van az is hogy el veszithetnek ,mindeg rajuk koncentralok barmi legyen az.. ah hosszu lenne le irni regenyt tudnek irni a dolgokrol.(megtortent esemenyekrol )na de majd el jon az en idom is. :D valamiukior
2012. máj. 18. 15:16
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja meg persze mind 2 onknek van volt mindeg is eletunk haverok baratnok :D hetvegen nem tal gyerunk kulon party ilyen is volt csak h mind 2 en jol erezzuk magunkat mert akk megis mas a party neha ha a masik nincs ott.szabadabb az ember
2012. máj. 18. 15:17
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha olyan ember lennél amit leírtál fennt, akkor nem írogatnál ide ilyen baromságokat.... egy: mi a fa*zért baj az, ha valaki nem köti le magát veled egész életére, 23éves vagy ember két év az korrekt... ha házasságot akarsz akkor menj zárdába erőszakolj meg egy apácát, lehetőleg legyen peteérése közben hogy utána teherbe essen elveheted feleségül aztán egész életedben élvezkedhetsz rajta ha neked ez kell!!!

Gondolkozz kicsit ember

2012. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!