Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy orrú, de amúgy cuki...

Nagy orrú, de amúgy cuki tulajdonságokkal rendelkező fiúként már tényleg nem lehet vonzó barátnőm vagy hogyan van ez most?

Figyelt kérdés
Mert azt vettem észre, hogyha olyan képet küldök idegen tini lányoknak, haol nem látszik nagynak az orrom, akkor tökre oda vannak értem, hogy de cuki meg helyes vagyok. Tudjátok nem vagyok se magas, se kigyúrt, ilyen kis páwa alkatom van, de már észrevettem, hogy sok lány a nagy orrom miatt piszkált így semmi önbizalma, csajozni sem merek már, sajnos mondták már, hogy ronda vagyok. De azért annyira nem panaszkodhatok, mert egy szép lánnyal már sikerült smárolnom, de nagyon nem jön össze semmi, mindig úgy érzem, hogy ha nem lenne ilyen nagy orrom több önbizalmam lenne és jobb esélyeim is a tini lányoknál.
2014. jan. 25. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet és mondok véleményt :DDDD
2014. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha küldesz képet megmondom!

Amúgy a tesómnak is akkora orra van mint a bécsi kapu kilincse,mégis szép barátnôje van.:DDD

2014. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kettesnek üzenem: SZEXI VAGY BÉBIII IGEN SZEXIIIIIII XD

egyes voltam :"D

2014. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos sokat füllentettél kedves Pinoccio:xD
2014. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
küldesz képet? nekem amúgy bejön a nagy orr ;)
2014. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2014. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 moneyrunnin@ ***** válasza:
a zsidóknak azért nagy az orruk mert a levegö ingyen vanXXDDD
2014. jan. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nekem nem úgy nagy, mint a zsidóknak, nem horgas, nem kampós, inkább vaskos, húsos, krumpi vagy milyenn orr.
2014. jan. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!