Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kapnak eltérő számú...

Miért kapnak eltérő számú leveleket a fiúk és a lányok?

Figyelt kérdés
Ha kiírok ide egy kérdést, hogy Pasik, valaki ismerkedni? 25L, akkor érkezik vagy 10 levél, de ha kiírom, hogy Csajok, valaki ismerkedni? 25F, akkor érkezik egy levél max.
2014. márc. 31. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ennyivel több pasi van jelen mint nő!
2014. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert - számomra érthetetlen okokból - sok pasi olyan szinten kanos, hogy már az életkor melletti "L" betűre is feláll a farka. :D
2014. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de miért??, hiszen kb egyforma a nemek aránya.
2014. márc. 31. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mert még a legtöbb ittlévő pasi ugrik minden nőnek vélt személyre addig a nők merőben mások :D
2014. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyforma de nem itt.
2014. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők nem tudják mit akarnak. De leginkább semmit! Ez az igazság.
2014. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindig tudtam mit akarok. De főleg azt, hogy mit nem: privátokért kuncsorgó kérdést kiíró kanokkal való erőltetett ismerkedési rituálét. ;)
2014. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vakondegér válasza:

Azért mert a lányokba beépült az évszázadok során hogy: ki vagyok mi vagyok és én biztos nem írok rá egy fiúra sem..

Ők még mindig abban vannak hogy csak a fiúnak kell kezdeményzeni holott ez hülyeség.

2014. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt nem a kezdeményezésről van csak szó! Arról is ha írok levelet egy lánynak nem kapok választ!
2014. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!