Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akinek az átlagtól eltérő az...

Akinek az átlagtól eltérő az ízlése, érdeklődési köre, annak kevesebb az esélye, hogy egyszer megtalálja a párját?

Figyelt kérdés
Én hiába lennék szívesen olyannal is, akivel nem azonos dolgokat szeretünk, fordított esetben ezt nem fogadják el és egyébként is könnyen találhatnak olyat, aki nem ennyire unalmas a szemükben, ráadásul szebb is, csinosabb is...
2014. febr. 20. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy lány vagy. Ez igaz, valóban nehezebb társat illetve barátokat találni, de ne ettől ne keseredj el, ugyanúgy lehet rendes társasági életed :)
2014. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LazyJones ***** válasza:
Miért lenne kevesebb az esélye? Csak kevesebből válogathat; viszont ha megtalálja azt, aki illik hozzá, sokkal harmonikusabban élhetnek együtt.
2014. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit jelent számodra az átlagtól eltérés.


Ha mondjuk neked az a hobbid, hogy minden nap egy élő kecskét leszúrsz a szobád közepén, majd a vérét vacsoraként megiszod, akkor nyilván nem lesz egyhamar barátnőd.


De ha mondjuk szeretsz rikító színű ruhákban járni, azt simán elfogadják sokan.

2014. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi az a nagyon unalmas dolog, ami iránt érdeklődsz?
2014. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd... ha én megtaláltam a párom, akkor te is megfogod. Igaz beletellett jó sok évbe, sőt nem is lakunk egy megyébe, de sikerült.
2014. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!