Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? (több lent)...

Mit tegyek? (több lent) Tudom, hogy fiatal vagyok de gyűlölködő leveleket nem kérek!

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelek egy fút aki idősebb nálam és nem tudom, hogy adjak- e neki karácsonyi ajándékot vagy rá fog jönni, hogy tetszik?Emellett mindenki tudja rólam a suliban, hogy ha valakinek ajándékot adok akkor az vagy egy dalszöveg vagy egy dal amit megtanultam esetleg egy kis forgató könyv szerű.(Titokban írok a suli Újságba de senki nem tudja, hogy én vagyok és a fiú egyszer beküldte, azt, hogy van egy nála 3 évvel fiatalabb lány pontosan leírt engem aztán válaszoltam neki erre a levelére, hogy kezdeményezzen de azóta nem írt semmit sőt hozzám se szólt szerintetek én is tetszem neki?13/L
2013. dec. 3. 20:20
 1/2 anonim válasza:
nem mert ki kezdend ki egy 13 evessel 16 evesen, komolyan rohejes hogy kis tini p*csa letedre mar "pasizol"
2013. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, szerintem érdemes lenne neki ajándékot adni, mert akkor megtudod, hogy hogy érez irántad. Én is egy 13 éves lány vagyok, és még én is egy kicsit soknak tartom a három év korkülönbséget, de ha rendes a srác, akkor nyugodtan lehet köztetek barátságnál több is, csak ne menjetek túl messzire ilyen téren. Remélem, hogy összejön a dolog, sok sikert hozzá! :)
2013. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!