Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt hány fertályóra idősek...

Itt hány fertályóra idősek vannak a gyikon ilyenkor vagyis hány éves az átlag korosztály?

Figyelt kérdés

Én csak 12 rőf magos vagyok, vagyis 165cm. Ezé kialakút bennem a visszahúzódás, ezé nem merök kezdeményözni a lányokná!


Ezé visszahúzódó löttem, de szeretnék mönni diszkóba, de égyedű..?? Nagyon rossz ez neköm!


Ti hogy vagytok ezze?



#gyik #kérdésök
2014. márc. 29. 23:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

20-as.


....és? Ez változtat valamin, amit írtam? Figyelj! Ha most kellene neki lufnyát keresni 47 évesen 162cm-sen, a leendő csajok itt má csak azt níznék milye van? Mit tud főmutatni?


Saját magáé nem!! Tudod a lányokná a férfi 180cm-nél kezdődik.


Az hogy ez a pali csinát két gyerököt, ez szép, ezé nem is vát e!!

Az anya mög magasabb is de 2 gyerökke hidd e nem tudott vóna pasit taláni, aki elfogadta vóna más gyrökét, főleg kettőt. Így most má égyütt maradnak.

2014. márc. 30. 14:57
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hogy a szülei megsegítése érdekében vesz fel nagyobb összegű kölcsönt, de végül elállt ettől a lehetőségtől és más módon orvosolta a problémát.

Amúgy sosem hívnám a Párom pasinak az olyan tiniπcsás. :D

"Az, hogy dohányzol és szerinted megnyugtat"-> ezt honnan veszed, egy szóval sem írtam ilyet és nem is azért szívom.

Már írtam ezt is nem dolgoktól és embertől teszem függővé a boldogságom!

Az azért komoly, hogy tőlem jobban ismered a lehetőségeimet. Egzisztencia? Hagyjuk már... Itt senki nem lesz gazdag tisztes, becsületes munkából, csak ha átversz másokat. Nem teljesen legális (bár ez is egy érdekes téma) munkából sza-rrá kereshetné a Párom magát, mégse teszi ezt, nem akar a "törvénnyel" szembekerülni és mások kárára hasznot hajtani. Szóval ennyit az egzisztenciáról, volt idő, mikor elég jól ment Neki ezekből. Megpróbált "törvényesen" boldogulni, de a modern rabszolgasággal találta szembe magát, amiből nem kér. Nem fogja kidolgozni a belét apróért, hogy másnak nagy hasznot termeljen.

Ki vagy te, hogy megmond ki mit fog elérni? Mindenkit lehúzol itt, nem lehet, hogy veled van a baj és nem velünk?

2014. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
22. Hol dolgozik/dolgozott a párod? Mely területen?
2014. márc. 30. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!