Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt hány fertályóra idősek...

Itt hány fertályóra idősek vannak a gyikon ilyenkor vagyis hány éves az átlag korosztály?

Figyelt kérdés

Én csak 12 rőf magos vagyok, vagyis 165cm. Ezé kialakút bennem a visszahúzódás, ezé nem merök kezdeményözni a lányokná!


Ezé visszahúzódó löttem, de szeretnék mönni diszkóba, de égyedű..?? Nagyon rossz ez neköm!


Ti hogy vagytok ezze?



#gyik #kérdésök
2014. márc. 29. 23:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

165 cm szerintem, átlagos.. Vannak tőled kisebbek is.


Egyik jó barátom 162 cm, 47 éves.



(18/f - 187 cm)

2014. márc. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35/N, 165cm, Párommal együtt élünk, szeretjük egymást, sosem nézzünk tv.
2014. márc. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

11-es. Na ez az! A barátod 162cm-sen 47 évesen valószínűleg single vagy pedig volt régebben 1 barátnője és annyi!


Hidd el nem habzsóta a nőket, mive 11 és fél rőf magos!!!! Ha most keresne társat, akkóó halálra van ítélve, mive a nőkné a pali 180cm-né kezdődik!


12-es. Bakker! Akko tik szögényök löhettök! Az, hogy írod "párodda nem níztök tv-t" ez sok mindönre visszavezethető!


Té, má pár pasiva mögjártad, jó mögcsatak, té má csalódtál, így anyagilag sem vagytok toppon, mőg a mostani pasidat mög akarod böcsűni, tudatosan be akarod meséni, hogy jó ez így, ez a bodogság!


Holott, lófa@t, nem vagy té annyira boldog, csak tudod hogy így krisztusi kor után 2 évve má nem kapná üres zsebbe palit, mög 15 kg súlyfölöslegge sé fordunak má hátra a pasik mive csak a 20 évesöket nízik mög.


Úgyhogy summa-summárum, e kő fogadnod, hogy ezt szánta neköd az élet, életöd végéig!

2014. márc. 30. 12:44
 14/23 anonim ***** válasza:

Hány évesen osztod itt az ívet? :P


Azt meg honnan tudod, hogy nézek ki, a mai napig elkérik személyim, és sokszor zavarba jönnek és mosolyognak, volt, aki azt kérdezte, hogy csinálom, jól jönne neki is.

Sokszor fordulnak meg utánam.


Az, hogy nem nézzük tv-t, attól még nagyon is jól elvagyunk, felismertük, a butító doboz nem nekünk való, annyi szép és más dolog van az életben!

Amúgy azt jól eltaláltad Párom 188cm magas és mindig is ilyen szép száll legényt szerettem volna, örülök, hogy sikerült.

Nem, nem beszélem be magamnak, tisztában vagyok magammal és tudom mit akarok, ezért lett Ő a Párom! És, hogy a boldogságot nem tárgytól és embertől kell függővé tenni.

Én nem bánom a döntésem, mindig is Őrá vártam! :)

2014. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14-es. Neköm ez az egész nem stimmöl! Valami nincs röndbe nálatok, mive rögge 6h10-kó írtad az előző választ!


Ezt a 188cm-t nem tudom miért hoztad fő! 35 évesen nem níző ki 18-nak? Elkérik a személyit, hogy nagykorú vagy-é?


Rohaggyak mög, de nem löhetsz té annyira boldog! Valami van a háttérbe, ami bánt! Ez löhet anyagi is, de a gyerökke kapcsolatban van az biztos!

2014. márc. 30. 13:56
 16/23 anonim ***** válasza:

Igen ez azért van, mert mostanában, megváltozott az alvási szokásom! Nem értem mért szűrsz le bármi rosszat.

A Párom magasságát azért írtam, mert említetted, sokaknak 180cm felett kezdődik a férfi.

Igen, a dohányboltban többször elkérték személyim.

Ezt hogy érted; "a gyerökke"?

2014. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16. Azé, írtam mert valószínű nincs még gyerököd. Ez felőröl, ketyeg a biológiai bombád.


Ha valaki családanya és vasárnap reggel 6 órakor a net mögött ül, ott valami hiányozhat...


Figyejjj! Ez nem valami pótcselekvés, hiányérzet pótlása nálad a netezés? a péz kevés, tudom....de mié kőtesz havi 20 ezret cigire? Nem jó lönne az a pénz másra, értelmesebb dologra?


Jó-jó...tudom jobb lenne saját lakásban élni hitelektől mentesen, tehát nem kéne mindön hónapba fizetnötök a hitel...de ez csak képzelgés. ti még hosszú évek múva is a hitelök csapdájába lösztök.

2014. márc. 30. 14:25
 18/23 anonim ***** válasza:

Persze ezt tudom.

Mint írtam, más időben szoktam aludni, ilyenkor vagyok fenn.

Nem pótcselekvés. Honnan tudod, hogy kevés a pénz? Másrészt szeretek bagózni. Ezt megint nem tudom, honnan veszed, sose volt hitelem és nem is lesz.

2014. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

De a "pasid" tele van hitelekkel!

Az, hogy dohányzol és szerinted megnyugtat, "sokakat elégedettség illúziójával tölti el" amikor szívják a fűstöt és lazán kifújják.....ez csak egy hamis illúzió, hogy boldog vagy, így kell ezt az életet csinálni, ahogy csinálod.


Lósza#t! Tudod, hogy a rendes családi élettől, rendes elfogadható lakástól, biztos pénztől és egzisztenciától te még messze állsz és el sem fogod érni ebben az életben!


A bagózás is csak egy pótcselekvés számodra, mög ez a netezés is! Ha magadba níző, tudod ezt!

2014. márc. 30. 14:45
 20/23 anonim ***** válasza:

25 éve házas.


2 gyereke van. :)


Neki is voltak nehézségek az életében, főleg a csajozás terén, de csak meglett. :)

A Felesége tőle 7 centivel magasabb.

2014. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!