Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 évesen hogyan tudnék...

16 évesen hogyan tudnék barátnőt találni?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok. Átlagos, semmi extrém dolog. Normális természetű vagyok, nem vagyok bunkó, kedves vagyok mindenkivel, de mégse sikerül hogy legalább ismerkedhetnék valakivel. Nem vagyok se kövér, bár mondjuk kicsit vékony vagyok, a magasságommal sincsen gond (179 centi) Mégis, annyira vágynék már arra hogy megölelhessek egy lányt, vagy bármi, egy szóval szeretnék már kapcsolatot. Hogyan keressek, és mit tanácsoltok? Hát kinézetre nem vagyok nagyon helyes, de szerintem borzalmas csúnya sem. Nem tudom, de így magányosan már nagyon rossz.
2014. márc. 23. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, csak 17 éves. Nekem is csak ölelés kellene... De ez van, Gyere egyet söröztünk :D
2014. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én leszbi vagyok,szóval nem ismerkednék,de küldj magadról képet privátban,hátha tudok segíteni:)
2014. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy, hogy kilépsz erről az oldalról, és szépen elkezdesz közösségekbe járni.
2014. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy nem vagyok bulizós fajta, jóformán nem voltam még ilyen jellegű helyeken. Egyébként könnyű így mondani, tudom, de mivel nem nagyon van önbizalmam a végére piszok nehéz lesz a dolog
2014. márc. 23. 22:32
 5/7 Syruss válasza:

ott a hiba: önbizalom

csak ennyi kell, onnantól már tudnád te is mit kell tenned és nem a neten kérdeznéd :D

najó egy egyszerű dolog: suliból ne legyen párod, elveszti a "varázsát" idővel.. azonkívül buli helyekre sem kell járnod, ott meg a pia befolyásol sokmindent, Társaságot viszont kereshetsz, de még 16 évesen élj inkább :| bulizz, csajozni ráérsz, tudom hogy kellene a szerető érintés de később bánni fogod ha most nem éled ki magad

2014. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű: Legyen jó sok pénzed és egy dögös kocsid is mellé. Meglátod, órákon belül lesz 4-5 csajod is akár, egyszerre...
2014. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz! :)
2014. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!