Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Soha nem fogok magamnak...

Soha nem fogok magamnak barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Lehet a hajam színével van gond mert vörös hajú vagyok, emiatt soha nem fogok magamnak barátnőt találni?
2014. jan. 1. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:

festék

amúgy fogsz

2014. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Istenem micsoda problémák. A hajfestéket még nem találták ám föl.
2014. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha jóképű vagy fogsz, ha nem, nem fogsz.
2014. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A hajszín eddig a legkevesebb probléma én szerintem.

Én sem vagyok egy jóképű de minden lány helyesnek tart. Egyedül a testalkatom az ami nem felel meg nekik és ezért elkezdtem fogyókúrázni már elég sokat leadtam izmosabb is lettem és így egyre többen megnéznek. Érdekes ha ad magára az ember főleg ha tudja hogy nem teljesen tökéletes akkor találhat magának párt.

Persze ezek nélkül is ha eljár ismerkedni, de akkor nagyon nehéz dolga lesz.

2014. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hajszín szerintem nem akadáj, meglátod előbb-utóbb te is megtalálod a párod!
2014. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért nincs barátnőd mert vörös a hajad, hanem mert a szőrös fejedben nincs elég ész ahhoz, hogy cselekedjen s ne csak verje itt a nyálát!
2014. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha a hajszíne vörös, akkor a teste többi részén is vöröses a szőrzet általában. Mindent befesteni rendszeresen elég bajos lenne.
2014. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0-ás borotva és nem kell festeni :D
2014. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy nézel ki a külső lényegtelen! A lényeg a magabiztosság és az hogy ne emeld piedesztára a pi..át!

Ne kuncsorogj..jaj istenem te csaj vagy? És akkor mi van?


Legyél határozott/magabiztos aztán lesz nőd! Mi férfiak beindulunk egy jó seggtől/melltől...a csajok nem lesznek nedvesek egy full izmos testtől...a személyiség és hozzáállás dönt! Sokkal többet mint bárki hinné..de aki szerint jól kell kinézni az vagy tegyen érte és nézzen ki jól - habár akkor se lesz nője, mert nyámnyila marad lelkileg - vagy siránkozzon tovább addig is több nő marad másnak :-)

2014. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es vagyok! Még annyit, hogy jól kell kinézni elmélet..és akkor mi van? Kigyúrt test stb..másnak is lehet kigyúrt teste és lehet jóképű..akkor pedig ha mindketten rámentek egy csajra szerinted ki győz? Megmondom én az a harmadik aki nem kisebbségi komplexusos és nem gyúrt, mert tetsszen a csajoknak hanem természetesen magabiztos és férfias! Aki pedig nem önmaga miatt kondizik hanem a csajok miatt az vesztes! Megfelelni akar a csajoknak..nem férfi..bukta!
2014. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!