Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol és hogy lehetséges gyorsan...

Hol és hogy lehetséges gyorsan egy barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Meg milyen programokon érdemes mozognia annak, aki barátnőt keres (nem interneten, hanem normálisan élőben)?
2013. dec. 10. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
vegyél egyet a vaterán ;)
2013. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát nem a GYKen...
2013. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha értelmesebb lányt szeretnél, próbálkozz könyvesboltokban, könyvtárakban, kiállításokon, múzeumokban :)


20/L

2013. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hova sietsz?
2013. dec. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Könyvtárakban, könyvesboltokban nem szoktak lányok lenni, idősek szoktak oda járni meg kisgyerekek. Nemrég délután három órát olvastam egy könyvtárban és egy csaj sem volt benn. Múzeumokba meg középkorú külföldiek járnak, de legtöbbször csontüresek és nem közös programként van a múzeum meghirdetve csoporttal, hanem egyedül tudsz bemenni ólálkodni, aminek nullához közeli a sikeresélye.
2013. dec. 10. 00:17
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg rosszkor vagy ott, vagy rossz könyvtárba jársz :) A barátnőimmel négyen rengeteget járunk könyvtárba, igaz sosincs túl nagy tömeg :D
2013. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én elég olvasós vagyok de sem sima könyvtárban, sem plázák könyvesboltjaiban nem szoktam lányokat látni és Magyarországon nem is szokás leszólítgatni idegeneket ólálkodva sem múzeumokban sem könyvtárakban. Arra gondoltam, valami közös program jó lenne, csak táncokon 30+ éves csajok a legfiatalabbak és általában csúnya az összes és 1-2 jó van a barátjával.
2013. dec. 10. 00:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor Margit-sziget, ZP, A38 :)
2013. dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán, nem szánalmas egyedül ólálkodni helyeken közepes külsővel és magányos lányokat rémítgetni? Ezek a portyák nem is sikerülnek sosem. Én inkább arra gondoltam, hogy olyan érdekes csoportprogramokon veszek részt délutánonként, melyekre legalább egy tucat lány jár. Ha már disco, ott is úgy szokás ismerkedni, hogy van közös ismerős, nem pedig totál idegenként. Az csak a modellkinézetű embereknek jön össze, még nekik is nagyritkán.
2013. dec. 10. 00:44
 10/15 A kérdező kommentje:
Már nem is számolom hányszor küldtek el discokban.
2013. dec. 10. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!