Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy 17 éves srác találjon 1 barátnőt így?

Figyelt kérdés

teszem azt a srác nem volt életében semmien buliban/összejövetelen és nem is fog elmenni soha.

igazi otthon ülő tipus. max msnen v myvipen mer ismerkedni.


sztetek mennyi esély lehet rá h talál magának vkit.? ien körülmények közt.


2009. ápr. 5. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem sok esély van rá. Persze ha msn en meg myvipen rengeteget próbálkozol akkor lehet valami, de akkoris így leszel majd hogy nagyon izgulni fogsz a találkozáskor, jobban fogsz parázni hogy elrontasz valamit stb. jobb élőbe.
2009. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát az esély annyi,hogy myvipen ismerkedik,felveszi a lányt msn-re,elkezdenek beszélgetni,megismerkednek,és találkoznak.De szerintem ez nagyon ritka,mert -lányként-személy szerint utálom ha ismeretlenek akarnak velem ismerkedni...

A másik meg suli.Ott tudsz beszélgetni,társalogni.Ha pedig nem jársz sehova,akkor meg kb. ennyi az esély :S

2009. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy az esélye, de én a barátommal egy szerepjátékban ismerkedtem meg neten. Ő is és én is elég otthonülősek vagyunk olyan szempontból, hogy nem nagyon szeretünk bulizni meg ilyesmi.

Már 2 éve vagyunk együtt.. 15 éves volt amikor megismertem. Persze több évig csak barátság volt köztünk.

2009. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

117 évesen nem tudom milyen csajt akarsz találni,de sok szerencsét :D

Komolyra fordítva a szót, kockázat nélkül nincs haszon.Én annyi hülyeséget megcsináltam már,de mind velem történt és erre büszke vagyok. Örülj,hogy nincs semmi betegséged ami miatt nem mehetsz sehova és úgy menj neki minden hétvégének,hogy hétfőn meghalsz. Az szerintem elég inspiráció elsőre.

2009. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

a kérdésem eléggé illik rám. hiszen nem szeretek bulizni meg hasonló helyekre járni.

viszont az idén nagyon elkapott a szerelem szele és kellene már 1 szép csaj.

de nem merek ismerkedni.. max vipen és később felveszem msnre ott vmennyire megismerem de a gesztusait-viselkedését csak élőben lehetséges megismerni.

suliban nincs olyan csaj aki úgy bejön h járjak vele. némeik még barátnak se lenne jó.

2009. ápr. 5. 18:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet némi esélyed, ha kedves helyes csajt találsz myvipen. Mindenképp úgy nézd meg, hogy ne rejtve..;) és olvasd el a bemutatkozását ha van neki... abból is le lehet szűrni vmit. Akik pedig kiírják az msn címüket h mindenki lássa, azokat nyugodtan fel lehet venni hiszen mi másért tenné közzé, ha nem azért mert szívesen ismer meg új embereket. :)

De ha az van kiírva a helyére h kérd el, akkor csak dobj neki egy üzit és légy vele kedves, a többi meg jön magától. Nem ronthatod el :)

Ha van még kérdésed írj itt vagy priviben nyugodtam =)

16/L

2009. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát magamat tudnám pl.-ént felhozni 18/L

Sosem voltam bulizós, nem vonz és nem is akarok az lenni, nagyom otthonülős vagyok, csak néha pár barátnőmmel összeülünk valamelyikünknél ez a buli nekünk :D

Mégis van (lassan 3hónapos)párkapcsolatom :D és nagyon szeretjük egymást :) ( ő is otthonülős :) ) , szóval van esély, bár tény, h kevesebb :D de mindig lesznek kivételek :)

Ja, véletlenül botlottunk egymás = chat.hu = , csak úgy elbeszélhettünk 1x-2x, s ez lett belőle :D

Hajrá !

2009. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ex szobatársamat anno iwiw-en szedte össze a mostani barátnője.

Írta neki, hogy aranyos stb, aztán msn utána tali azóta együtt laknak...

Szóval nem lehetetlen.

2009. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én uez vagyok lányban. És már volt 2 kapcsolatom. Próbálkozz társkeresőkön is, hátha szerencséd lesz. 24/l
2009. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szeretsz bulizni? Komolyan kérdem! Voltál már? Akkor honnan tudod, hogy nem szeretsz?

Most kell kipróbálnod az ismerkedés hagyományos módját, mielőtt késő lesz és megbánod... (például el sem tudod képzelni mekkora különbség van aközött, hogy szemezel egy lánnyal, vagy felveszed msn-re...)

2009. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!