Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy 17 éves srác találjon 1 barátnőt így?

Figyelt kérdés

teszem azt a srác nem volt életében semmien buliban/összejövetelen és nem is fog elmenni soha.

igazi otthon ülő tipus. max msnen v myvipen mer ismerkedni.


sztetek mennyi esély lehet rá h talál magának vkit.? ien körülmények közt.


2009. ápr. 5. 17:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azért nem vágyom buliba mert el sem tudom képzelni magam annyi fiatal közt. hol ott énis csak 17 leszek most júliusban.

a baráti kör is olyan szoros h már mindenkit kiismertem. de nekem való csaj nincs..


18.26os

élek a lehetőséggel amit felkínáltál.^^

msnen szívesn megismernélek. csak nemtudok privit írni. :S

ha az emailem közzé teszem akk mindenki írkálni fog.

esetleg te megtennéd h leírod.? ^^

2009. ápr. 5. 19:33
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

én is így voltam h nem szeretek bulizni de kiderült h igen tehát ki kell próbálni.

am meg love.hu

2009. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok a 18:26-os :) hát én sem szívesen írnám ki az msn címemet ide... úgyh inkább írj nekem egy e-mailt ide: lyliann@citromail.hu :)
2009. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

teljesen átérzem a helyzeted, ugyanis az első "szerelmem" azért nem "teljesedett" be, mert ugyan ott álltam a sulibuli kapujában nem mertem bemenni, mert "el sem tudtam képzelni magam ott".. mondjuk ez általános suliban volt.


de szerintem nem kell aggódni egy buli miatt. mind a mai napig van olyan, hogy furán nézek magamra, mielőtt elmegyek bulizni, mert "mit keresek én ott?" és "milyen béna lehetek..". de ha van egy olyan haverod, akivel szivesen elmész egy olyan helyre, ahol Neked tetsző zenét játszanak (sőt, próbálj olyan helyre menni, ahol nincsenek ismerősök), akkor ne parázz. maximum lötyögtök és közben stírölitek a csajokat. mi is ezt csináljuk "rosszabb" napjainkon. de még ha nem is mersz odamenni, kaphatsz egy kedves mosolyt, ami motivál. nem azt mondom, hogy mostantól minden estédet bulizással töltsd, de azért nem árt tudni mi megy ott, mert mivan, ha a netes csaj el akar menni bulizni?


mondjuk a suliban is van csomó lehetőség. nyilván van sok-sok lány, akit észre sem vettél, mert más osztályba jár pl. nézz körül! ne vesd meg az iskolai rendezvényeket/táborokat..


amúgy meg kismillió társkereső oldal van a neten, az általánostól a tematikusig, szóval ne tartsd fogd vissza magad, de szerintem akkor sem árt bulizni.. ha másért nem, a tapasztalatért, tudom nem könnyű, de hidd el, később bánni fogod, hogy nem próbáltad ki, ráadásul, ha bekerülsz egy egyetemre ott "muszáj" is :)

2009. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kicsit hosszú lesz:

Úgy 2 - 2,5 éve.. mikor 14 voltam, 8.os .. elkezdett kipattogni az arcom, pár hónapra rá eléggé belepte a képem a sok pattanás .. azóta bennem van a félénkség.. nem merek kimenni mert félek h kiröhögnek, pedig nincs igazán rá okom mert fél éve kb sikerült kitisztítani az arcom... de bennem maradt ez a félénk érzés.... bekockultam nagyon.. és még mostis sokat gépezek.....

1-2 hónapja néztem magam a tükörben, és arra döbbentem rá, hogy nem is vagyok egy randa srác, ne értsétek félre nem egoista akarok lenni, de így látom.... pár napja, felcsöngettek hozzám a régi, általános iskolai csajok, hogy mi van velem meg minden, dumáltunk.. és arra jutottunk, hogy elhívtak buliba :D életem első bulija :S (azaz 2. tavaly elött voltam szilvesztereznixD) szóval ápr 11.én remélem sikerül kiszakadnom, mert én sem szeretem azt magamban hogy csak a gép előtt kuksolok...

Nem utolsó sorban, nekemis ittvan ez az érzés h húú de akarok már egy csajt magam mellé... (suliban van kapásból 2is akinek - egyértelmű jelek alapján - tetszem, de annyira nem jönnek be :D)

2009. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

baromi nehéz nekem is mindenhéten szemezgetni a fél várossal koránreggel.:D

már a szemem úgy jár mint a vekker.:D

2009. ápr. 5. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!