Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehetséges, hogy elérjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Vajon lehetséges, hogy elérjem nála, hogy barátnőt akarjon újra?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk és azóta párszor találkoztunk meg beszéltünk. Mondta, hogy jó neki most barátnő nélkül de más nő sem kell neki. Viszont örülne ha később majd újra együtt lehetnénk. Most még én is nagyon örülnék ha lehetnénk még újra együtt. De olyan hülye gondolataim vannak, hogy pl: hogyan érhetném el nála, hogy újra barátnőt akarjon ergo engem!? Nem is tudom, hogy mit tehetek ebben a helyzetben!??

18/L


2009. máj. 5. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Idezd fel a regi emlekeket vele amik szepek voltak.Nezd a velemenyet.Ha nem tetszik neki talalsz jobbat is nala!
2009. máj. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoktunk ilyenről beszélni. Azt mondta tegnap is hogy amikor együtt vagyunk úgy érzi,hogy szerelmes. De amikor elválunk akkor enyhül ez az érzése és hogy jó barátnő nélkül. Meg azt is, hogy szeretne belém szerelmes lenne de ahhoz az kellene szerintem, hogy kibéküljünk és amiket elhibáztunk azon javítani.
2009. máj. 6. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!