Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz manapság...

Miért olyan nehéz manapság barátnőt találni? (Főleg olyat, aki normális)

Figyelt kérdés

Kamaszkoromban olyan könnyű volt.Mostanság meg csak olyanokba botlom,akik nem normálisak,buták,vagy erkölcsileg nincsenek rendben.

Kezdem úgy érezni magam,mintha átok ülne rajtam,mert a környezetemben mindenki társra lelt én meg 23 évesen csak ezt tudom felmutatni,miközben állítólag okos vagyok,vicces és azt is mondták már,hogy jól nézek ki.Nem tudom hol szúrom el.

Akinek van tippje az írjon!

23/F


2014. jan. 5. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amikor te voltál kamasz akkor még pár éve lehetett, de most már én sem találok normális csajt, és nem azért mert ronda vagyok.

17/F

2014. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te lehet ott laksz ahol én. Itt sincs olyan csaj aki norma lenne. Isznak, cigiznek, és kb. folyton utcán meg plázában lógnak.
2014. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne keress kifogást csak magadat csapod be.Ha jól nézel ki betalálnak a csajok, akik között van normális is.Ha kutya se keres akkor csúnya vagy.
2014. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne, hogy azt higgyétek, hogy a csak nektek nehéz a lányoknak se könnyebb.

15/L

2014. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tényleg nincsenek.


isteni vagy univerzumi szerencse, hogy életem első találkozását normális vagyis "nem normális" lánnyal tudta összehozni. Mert a normális ma az lett, hogy riba*ckodnak össze vissza meg vihognak mint valami őrül hisztérikus fa-z hiányos ku--ák.--->ez lett ma a normális.

2014. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak azért normális csajok is, csak tudni kell válogatni :) Én exem óta olyan 40 csajjal ismerkedtem/flörtöltem, de abból 8-at tudnék kiemelni, akik tényleg hogy rendes csajok, nem azok a miniszoknyás, pina mutogató, részegesek. Most mivel én nem vagyok egy Adonisz, de szeretem a szép nők társaságát, ezért nehezebb dolgom van, de 8ból 1 most úgy látszik hogy összejön :P De nem akarom elszólni magam :D
2014. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kamaszkoromban nem tudtam levakarni a lányokat.Szóval ronda nem vagyok.Az egyetlen hátul ütője az egésznek,hogy nem öregedtem.Agyilag érettebb lettem.Nőttem egy picit,de majdnem ugyanúgy nézek ki.

Van amikor 5-6 évvel fiatalabbnak néznek.Pedig elég testes vagyok.

2014. jan. 5. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kerestem és találtam, szerintem ő is keres, csak nem engem.
2014. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Olyat én is találtam utolsó.De elég rossz vége lett néhány hónappal ezelőtt.Azóta nincs senki a láthatáron,aki normális lenne.
2014. jan. 5. 12:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Lesz olyan generáció akinek soha nem volt és nem lesz nője p*n@t maximum fényképen látott és egyedül marad. És ezekre akarnak majd szingliadót kivetni, holott többségük önakaratán kívül került ebbe a helyzetbe. Bizonyos társadalmi csoportok meg a családi pótlékból megélve meg majd megint röhögnek a markukba, amely családi pótléknak a beszedett adó az alapja...


Én mar feladtam a nőkeresést...


29 szűz FFI

2016. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!