Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átlagosan egy hónapban mennyit...

Átlagosan egy hónapban mennyit kell költeni egy átlagos igényű tizenéves, huszonéves barátnőre?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2.000.000 forintot.

+ egy 500 m2-es ház fenntartási költségeit.

2014. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet meghatározni. 20 ezer körül ha nagyon muszáj lenne.
2014. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

változó, én inkább úgy mondanám, hogy céltól függ. van aki sosem vesz semmit a barátnjének, max évente egy 2000ftos ajándéákot, és felesbe fizetik az éttermet is. el is várja, nyilván okkal, mert nem az apja, vagy idióta pincsi.

van aki meg meg tömi a feketelyukat. pénzzel is.


szerintem ha csak ágyba kell, akkor annyit költs rá, hogy ne hagyjon el. mindeképp olcsóbb legyen mint 1 prosti, mert különben semmi értelme.

2014. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem annyira szeretem, ha költenek rám.
2014. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket, am igen tudom hogy változó ezért kérdeztem átlagot :) és olyan lányok átlagát, akik elvárják hogy költsenek rájuk azért, vagy ha van vmi program akkor a srác fizessen
2014. márc. 23. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:
ez akkora baromság. tizenéveseknek annyi pénzük van, mint amennyit az apjuk adott vagy ép amennyit nyáron megkerestek. miért gondolják azt a lányok, hogy minden srácnak van mindig a zsebében egy kevéske?
2014. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan annyit amennyibe a koton kerül. Se több, se kevesebb.
2014. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szoktasd rá, hogy mindenhol te fizetsz egyedül, nyilván első randin azért illik. Mivel feltetted a kérdést, gondolom nem vagy eleresztve anyagilag, így az ajándékokra, virágra se szoktasd rá, maradjanak az alkalmakra (névnap,stb). Amit az elején esetleg figyelmességnek szánsz, az később elvárás lehet.
2014. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha téged szeret a barátnőd, akkor elnézi azt, hogy mennyit költesz rá. Férfiként mondom, hogy nagy tévhit az, hogy egy nőre sokat kell költeni és hogy az anyagiakra mennek, ez nem mindenkire igaz. Kezdetben jó ha meghívod egy fagyira vagy esetleg, ha étterembe mész vele te fizeted az egészet, de később elvárható, hogy ő is fizessen, ha nem állsz jól anyagilag meg pláne!
2014. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!