Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány évesnek néztek? Járnátok...

Hány évesnek néztek? Járnátok velem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. márc. 22. 14:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért jó valakit leoltani csak úgy? Gondolom a kérdező önbizalom hiányos és nincs párja és szeretne végre! Szeretne tanácsokat kapni!


Férfiként írom neked!


Ősz a hajad, én is olyan 40 körül nézlek! Frizurád előnytelen, olyan semmit mondó igénytelen, csak úgy van! Hétfőn menj el fodrászhoz, és mond meg, hogy kezdjen valamit a hajaddal. Néha egy kis zselé dobna is rajtad! Tény, hogy elhízott vagy, de gondolom lusta is vagy épp úgy mint én. Ezzel ne foglalkozz szerintem de, ha van erőd hozzá akkor edzethetsz. Ha van rá pénzed akkor öltözhetnél jobban is, nekem pl nincs pénzem abszulut! Te korodban lehet nehezebb ismerkedni főleg, ha kisvárosi vagy mint pl én. Kevés a felhozatal, egyszerűen lehetetlen itt! Ha vannak haverjaid akikkel el lehet menni ide oda, akkor javasolt. Nekem pl nincsenek barátaim, 2-3 van de mindenki szanaszét van. Nem szeretem a hétvégéket és nem is várom mert magányos vagyok sokszor. Néha el vagyok azért.


Sokan írják a hülyeségeket, hogy kell ismerkedni meg mit csináljon az emberrel magával. De nem gondol senki arra, hogy nincs pénz semmire, nincsenek barátok, haverok! "Könyvtárba ismerkedj!" Engem pl nem érdekelnek a könyvek a másik az itt a helyi könyvtárba néha voltam, nyomtatni és full üres. 1-2 ember van bent de azok is facebookoznak és nem csajok!


Kérdező én ennyit tudtam segíteni neked! Fodrász az dobna valamit!

2014. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a szépítés, csak az igazság.
2014. márc. 22. 14:55
 13/32 anonim ***** válasza:
Én az igazságot írtam és segítő szándékkal! Tudom, hogy nehéz, mert én se vagyok jó vágású gyerek!
2014. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem oltotta le a kerdezot senki. Egyszeruen kerdezett vmit es erre valaszoltak. Az meg h vkinek nincs baratja az nem penz kerdese. Mar a normalis embereknel nem. Nekem is vannak olyan barataim akik el vannak eresztve anyagilag es olyanok is akik kevesbe tehetosek. Megis vannak barataik meg nekik is rajtam kivul is. Az h vki milyen ember azt nem a ruhaja fogja meghatarozni. Lehet vki a kinais ruhakban is dekorativ es kedves ember es lehet a markas cuccaiban is egy felszines ontelt vki.
2014. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Nézd, én fiú vagyok, de esetleg tanácsolhatok annyit:


- Gondolom Te is jobb szemmel nezed ha egy nőnek jó alakja van. Egy nő is jobb szemmel nézi ha Neked is jó alakod lenne.


- Ugyanigy van ruhánál is, bár a frizura fontosabb. Tehát neked is biztos tetszik vmilyen frizura a nőkön (hosszu egyenes, vagy hullamos), nos a nőknek is tetszenek bizonyos haj tipusok ferfiakon is.


De ez csak sok apróság, ha ezeket összerakod abból egy vmi lesz, de az NAGY lesz... :) :D


(Annyit még h ezek itt maradnak a kerdes es a valaszok is, szval nem lenne szerencses ha vmelyik ismerosod talalna meg, bár szerencsédre én nem ismerlek és sosem láttalak eloben.)


Sok sikert! :)))

2014. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Kínai ruha nem kerül pénzbe? Egy farmer 5000 ft egy póló 2500 ft ami kicsit jobb! Egy térdnadrág 3500-4000 ft. Cipő 5000 ft Egy pulcsi 3500-5000 ft. Téli kabát 6-8 ezer ft Én nem márkás cuccra gondoltam amúgy. De kell a pénz amúgy az ismerkedéshez legtöbb esetben. Lehet kutyát sétáltatva is mint pl a 101 kiskutyába történt! Amúgy építő jeleggü segítségeknek örülne a kérdező biztos!
2014. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18 és 25 év közöttinek.Szerintem is kicsit foglalkozhatnál a külsőddel.Öcsém is hasonló testfelépítésű és mióta kondizik sokkal jobban néz ki.Heti 3 óra edzés és lesz egy kis önbizalmad is ;)
2014. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem kell építő kritika, csak az, hogy hány évesnek néztek!
2014. márc. 22. 15:21
 19/32 anonim ***** válasza:
Ennyi erovel mindenhez kell penz. Meg a kutyasetaltatashoz is. De hagyjuk ezt az anyagi reszet a dolognak m nem a mi vitankra kivancsi a kerdezo. Ha esetleg van meg hozzafuzni valod a lovehoz akkor irj privatot m a kerdezot nem ez erdekli. De a frizura kerdesben igazad van. Egy jo fazon sokat tud dobni. Es az h oszulsz....egy ferfinal sarmos
2014. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Sármos az ősz hajam? Eddig senkinek sem tetszett
2014. márc. 22. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!