Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magyarként, itt születtem. De...

Magyarként, itt születtem. De nem tudok magyar nőkkel ismerkedni. Külföldi csajokkal jobban megy. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem két különböző nemzet béli jobban elfogadja egymás hibáit, türelmesebb egymással. Biztos rossz nyelvtudásom nem veszem sértésnek, nem sértegetem stb...

Nekem ez elméletem rá. Ismeretlent sokszor jónak feltételezzük.

2014. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy idegen legtöbb esetben nem beszél ugyanolyan szinten egy nyelvet ahogy te. Jobban-rosszabbul megtanulnak egy idegen nyelvet aztán azon kommunikálnak. Ami sosem olyan, mintha mindekettőjüknek az anyanyelve lenne. Következmény --> nem értik annyira a másikat. Nem tudják 1-2-3 hét alatt leszűrni, mennyire számít "gáz"-nak, "fogyatékosnak" defektesnek a másik, mi a gáz a személyiségében, ami miatt elutasítják azok, akik perfektül értik az anyanyelvén. Többnyire a személyiségben kell ugyanis keresni a hibát (mert akkor nem látnék annyi ronda fiút esetenként kimondottan szép magyar lánnyal sőt, ha nem is széppel, de magyarral, kézenfogva).

Persze, hogy külföldiekkel könnyebb, a külföldi mindig egzotikus. De nem véletlenül ritka külföldivel évtizedes kapcsolatot kialakítani...

Talán bátrabb is vagy az idegen lányok felé, mivel úgy érzed, felét sem értik annak amit mondasz és így könnyebb.

Talán az önbizalmad kéne tréningezni és akkor az itteni lányoknak is jobban tetszenél.

2014. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Önbizalmam azért van. :)

Lehet, hogy nem jön be nekik a kék szem? Hm:))

2014. márc. 19. 23:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor a magyarok olyanok mint a twilek faj a Sztarvarszba, hogy a csajok túl szépek, a csávók túl rondák.
2014. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!