Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magyarként, itt születtem. De...

Magyarként, itt születtem. De nem tudok magyar nőkkel ismerkedni. Külföldi csajokkal jobban megy. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 22:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Külföldön sok a ronda pasi,te meg csak itthon számítassz annak.
2014. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2014. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vannak nagyon szép lányok itthon, de nem megy velük az ismerkedés. Fura ez nekem.
2014. márc. 19. 22:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Magyarként vagy "mádzsárént"?
2014. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem a magyar nőkkel nem tudsz ismerkedni, hanem a NŐKKEL.
2014. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a magyar férfiakkal nem tudok jól ismerkedni. Pedig igyekszem, de nem megy.
2014. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Átlagos vagyok mint férfi és a hozzám illő nőknél próbálkozok.
2014. márc. 19. 22:46
 8/14 anonim ***** válasza:

A magyar nők többsége sokkal vonzóbb, mint az európai átlag, vagy a világátlag. És ezt tudják is magukról. És amelyiküknek ez a fejébe száll, azzal kicsit nehezebb közelebbi kapcsolatot kialakítani. Én pl kísérletező típus vagyok, az ismerkedéssel sincs annyira gondom.

Elég sok országba kijárok a munkám során, Európán belül 12-ben jártam, majd mindenhol ismerkedtem nőkkel és az a benyomásom, hogy sokkal vevőbbek a társaságomra, nyitottak, érdeklődnek, kedvesek és visszafogottak.

Amikor meg hazajövök pár hét kint töltött idő után, és magyar nőkkel próbálkoznék, drasztikusan csökkennek az esélyeim.

Életemben kétszer kipróbáltam "külföldiként", milyen itthon felszedni valakit, és mindkétszer bejött. Az ártatlan eltévedt angol nyelvű turista simán viszi a pálmát. :D

2014. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én meg senkivel nem tudok. Se magyarral, se külföldivel, se nővel, se férfival.


#justINTPthings

2014. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem. A nőkkel megy, de itthon a sajátokkal nem. Én magyar, átlagos férfi vagyok. Nem bombanőknél próbálkozok, mert nem vagyok szuper pasi.
2014. márc. 19. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!