Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez milyen dolog?...

Szerintetek ez milyen dolog? Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja megismertem egy lányt.Nagyon aranyos, vicces..és még nagyon szép is. Szinte már tökéletesnek gondoltam.

Randiztunk már 4x.. ma volt az 5. Úgy hozta a sors, hogy összefutottunk pár barátnőjével.Előtte megkért, hogy ne mondjam el, hogy hol találkoztunk, mert a "barátai" nem díjaznák, hogy ilyen helyekre jár.

Ez hely konkrétan egy könyvtár volt. Nem értettem miért kell ezt tagadni (szégyelni?)..amíg meg nem láttam a barátait. Mind ilyen Páwap*csa volt.Minden második szavúk a "g..eci" meg a "úh b*szki" volt.

Nagyon kínos volt. Azt mondta azért barátkozik velük, mert nincs más, és Ő egy társaságilény. Szerintem ez elég szánalmas.


2014. márc. 18. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát ez remek, hogy te ilyen erkölcsi magaslatokban hiszed magad, kedves Kérdező.

ugyanakkor itt azt a lányt, akivel egy hónapja randevúzol, elmondod szánalmastól kezdve mindennek.

Ő csak be akar illeszkedni, a maga módján, ahogy tud.

Te viszont itt ócsárolod azt a lányt, akiért tegnap még odáig voltál. Nem csalt meg, nem volt veled agresszív, nem használt ki, nem tagadott le téged. A hatalmas bűne, hogy be akart illeszkedni, legalább látszólag, azok közé, akiket talált, akik nyitottak voltak rá.

Aki ilyen kegyetlen, hogy szennynek, undorítónak és szánalmasnak nevez csak emiatt valakit, annak inkább magába kellene először néznie, mert lehet, hogy mégsincs azon a piedesztálon, ahol hiszi magát.

Jobb lesz neki nélküled, valóban. Biztos, hogy talál nálad jobbat egy szép, kedves és vicces lány aki SZINTE tökéletes.

2014. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

igen, ezt elkú rtad. azt mondtad a lányra, hogy ő a szenny a könyvtárban. ezek után ne kérjél dilemmabillentő véleményt.

melyikőtök találta ki, hogy könyvtárba menjetek, és mit csináltatok ott?

2014. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Egyedül lenni sem túl kellemes.

Ha úgy gondolod, hogy alapvetően ő nem ilyen, akkor inkább segíts neki.

Figyelj, nagyon nagy erő kell ahhoz, hogy valaki a magányt válassza bármilyen társaság helyett.

2014. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is mindig összekerültem idiótákkal, általánosban, szakközépben és később is, de akkor inkább egyedül voltam, minthogy behódoljak egy csapat nyomoréknak és én is olyan színvonalra süllyedjek. Nem vágom ehhez miért kell akkora erő? :/

Sok gyáva ember... nem csoda hogy ott tart ez az ország, ahol...

2014. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Úgy értem, ahhoz kell erő, hogy valaki teljesen egyedül legyen. Ha mondjuk a családjával sincs túl jó viszonyban, és egyszerűen nincsenek barátai, akkor érthető. De ha csak azért csinálja, hogy menő legyen, akkor gáz.

De ez nem gyávaság, hanem egy normális emberi reakció. Szerintem kb. az emberek 80%-a ilyen...

2014. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz mindig egyedül lenni, kiközösítve lenni. Lehet, hogy a kettővel ezelőtti válaszolónak mondjuk olyan családi háttere volt iskolás korában, hogy mikor hazament, volt kihez szólnia, foglalkoztak vele, stb., így nem volt annyira szüksége arra, hogy bárki is hozzászóljon a nap többi részében. Bár azt így is kétlem, hogy ha ilyen előfordult huzamosabb ideig, azt gond nélkül tűrte volna.

Viszont ha mondjuk valaki mindig egyedül van, akkor jó vicc, hogy akar valakikhez tartozni, akar valakikkel kommunikálni, ez természetes dolog, és nem azért van, mert az országot hülyék lakják. Az emberi idegrendszernek még az is jobb, ha nem megfelelő társasággal van valaki, mint ha teljesen egyedül van, kiközösítve.

Nagy hülyeség ezt az ország állapotával összezagyválni.

2014. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Na igen, ezt mondom én is!:)
2014. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elmesélte, hogy miért tartozik ebbe a barártikörbe. Durva történet, kicsit sajnálom is, hogy így ledegradáltam őket. Azt mondjuk még mindig nem értem, hogy miért nem mondja el, hogy könyvtárba jár. Nem hiszem, hogy pont ezért kiközösítenék, ismerve, hogy hogyan lett velük jóba.
2014. márc. 26. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!