Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez milyen dolog?...

Szerintetek ez milyen dolog? Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja megismertem egy lányt.Nagyon aranyos, vicces..és még nagyon szép is. Szinte már tökéletesnek gondoltam.

Randiztunk már 4x.. ma volt az 5. Úgy hozta a sors, hogy összefutottunk pár barátnőjével.Előtte megkért, hogy ne mondjam el, hogy hol találkoztunk, mert a "barátai" nem díjaznák, hogy ilyen helyekre jár.

Ez hely konkrétan egy könyvtár volt. Nem értettem miért kell ezt tagadni (szégyelni?)..amíg meg nem láttam a barátait. Mind ilyen Páwap*csa volt.Minden második szavúk a "g..eci" meg a "úh b*szki" volt.

Nagyon kínos volt. Azt mondta azért barátkozik velük, mert nincs más, és Ő egy társaságilény. Szerintem ez elég szánalmas.


2014. márc. 18. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lelepleződött az ártatlan aranyosnak tűnő kislány valójában egy undorító r.banc... ott vágtam volna ki a többi előtt egyből
2014. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Madarat tolláról, embert barátjáról...
2014. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Aki a könyvtárat gáznak tartja, az egy műveletlen tirpák :) Keress értelmesebb lányt, értelmesebb barátokkal.
2014. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
tehát a 100%ban tökéletesnek tűnő lány valójában csak 90%-ban tökéletes. Azonnal kidobni!!!
2014. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4-es, neked az 90%-ban tökéletes, akinek ilyen barátnői vannak, ilyen trágár beszéddel és még szégyenkezik is egy könyvtár miatt? Legközelebb már a kérdezőt is lefogja tagadni, mert ciki...

Ez inkább 90%ban úgy xar, ahogy van...

2014. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5 alkalommal beszéltél vele annyit, hogy magad ítéld meg, hogy felszínes vagy nem. lehet, hogy valamiért az kell neki, hogy mindenki szeresse. mindenképp jó jel, hogy téged nem titkolt el, ez a fontos. én se nagyon emlegetem senkinek, hogy könyvtárba járok, hiszen ez nem közös pont, nincs mit róla beszélni, el se tudják képzelni, mi van abban.
2014. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajnak is döntenie kellene, hogy számára ki/mi a fontosabb. Gondolom, a barátnői azt nem szégyellik, hogy így beszélnek és viselkednek (meg még sok mindent nem tudunk), de azt igen, hogy a barátnőjük könyvtárba jár. Igazából nem is őket sajnálom annyira, hanem a leendő gyerekeiket.
2014. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ugyan már, egy tizenéves lány olyan dolgokat tart cikinek, hogy az valami egészen abszurd. Amikor én tizenéves voltam, én is mindenféle hülyeséget szégyelltem, mert legalább valamennyire be akartam illeszkedni. Attól még normális felnőtt lettem, teljesen elfogadható erkölcsi mércével.

Egy 10 perces incidens miatt teljesen negatívan megítélni valakit, aki előtte egy hónapig maximálisan jó formáját hozta, hát elég nagy luxus.

Az ilyen álmodozók keressék tovább a 110%-os nőt. Aztán majd egyszer csak felébrednek 50 évesen egyedül.

2014. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban fontos szempont, hogy valaki beilleszkedjen egy közösségbe, mert ha kívül marad, akkor könnyen kiközösíthetik. Ezért van az, hogy más értékrendű fiatalok is kénytelenek betagozódni. Ez azonban nem jelenti azt, hogy azt az értékrendet sajátjuknak érzik. Szerintem ez esetben is ez a helyzet. Ne vonj le ebből róla végleges következtetéseket, pláne, ha őt nem is ilyennek ismerted meg. Különben tényleg szánalmas, hogy lányok /de fiúk is/ sokan így beszélnek, de ez már a családi nevelés kérdését is felveti.
2014. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

De pont ezt szégyelni? Szerintem erre inkább büszke lehetne, a barátait kellene szégyelni. Olyan primitív bagázs volt, hogy az hihetetlen.

Az elmúlt egy hónapba azt hittem, hogy megfogtam vele az Isten lábát. Ő egyáltalán nem az a swag stilusú, mégis ilyeneknek akar megfelelni? Ez nem csak undorító, és szánalmas, hanem kifejezetten idegesítő.

Hova fajul a világ..már a könyvtárakat is ellepik ezek a szennyek, nem csak a parkokat, szórakozóhelyeket.

2014. márc. 18. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!