Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elképzelhető az, hogy vannak...

Elképzelhető az, hogy vannak a mai világban is olyan lányok, akik szeretik ha egy fiú antialkoholista, nem jár discoba, bulikba, nem néz tv-t?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 12:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Elvetemült alkoholista. Azt akarja, hogy töröljem magam. Még ilyet.
2014. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Noydra ***** válasza:
Kérlek ne jelents fel :(
2014. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Noydra: inkább érvelj, mint ítélj, többre jutunk vele! ;)
2014. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Személy szerint ismerek ilyeneket, bár az antialkoholista az már túlzás. Ha néha egy sört vagy egy kis bort megeszik, nem lesz részeges alkesz.
2014. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Noydra ***** válasza:

Érveltem 1 mondatban.:D

Azt nevelték bele, hogy az alkohol és buli rossz.Ő meg túl komolyan vette...

2014. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Noydra: Ez csak hipotézis...
2014. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

tapasztalatom szerint, az ilyen emberek baromira unalmasak. többségüknek alig vannak értelmes emberi kapcsolatai, és valami más "függőségnek" élnek. mondjuk számítógépfüggők, esetleg antiszociálisak vagy más bajuk van. persze amiket írtál mind szép és jó, de ezeken kívül tanult, értelmes, INTELLIGENS és jólszituált ember vagy?

mert az a gyanúm, hogy nem. mert akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést, hisz már találtál volna akkor valakit.

2014. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Igyekszem szabadidőm nagy részét olvasással tölteni, sőt emellett eljárok még színházba is, moziba. Nagy társasági életet valóban nem szeretek élni és a középpontba helyezni magam. Ám azt egy szóval sem írtam, hogy nem találtam senkit. Dehogynem. Sőt nagyon is szép és harmonikus kapcsolatom volt vagy talán van is. Azért használtam itt múlt időt, mivel valami a vége felé közeledik talán sajnos. Bár nem szeretnék jósolni. We do not know what the future brings as time goes by- ahogy a régi dalban is írják. Igen, valóban úgy éreztem, hogy megvan az igazi. De az is lehet, hogy nincs igazi. Minden csak illúzió és mi álomba ringatjuk magunkat. Nem érzem azt, hogy kizárólag az én hibámból nem működött a dolog, hiszen akkor létre sem jött volna. Még elég bizonytalannak látszik a holnap és holnapután.
2014. márc. 19. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!