Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy otthon ülős, antialkoholis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy otthon ülős, antialkoholista lány kevesebb eséllyel csal meg és hagy el mint egy bulizós?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy egy olyan lány aki nem bulizik nem iszik, otthon ül, más gondolkodású kevesebb esélye van hogy megismerkedik más fiúkkal stb, tehát kisebb az esélye, hogy megcsaljon
2012. nov. 25. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínű...
2012. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy megcsal. Saját tapasztalat. Itt csak két kategória létezik: a kur*a és a nem kur*a.
2012. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nálad jóképűbb pasival találkozik, ugyanúgy megcsal és elhagy.
2012. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzá tennék, hogy az ilyen lányok inkább neten pasiznak egyszerre több fiúval.
2012. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűsíthető, de egy adatból vetített esélyekkel nem sokra megyünk. Hiába bármilyen valószínűség, ha pont egy kivételt fogsz ki. De nekem eddig bejött.
2012. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Francokat! Ha egy viszonylag unható, tök középszer vagy inkább lentebb pali vagy, akkor ugyanolyan eséllyel fog rommá csalni, mint a bulizós. Nyilván mindnek az a célja, hogy boldog, kiegyensúlyozott, élvezeti értékkel rendelkező párkapcsolata legyen, és ha nem hozod a szintet, akkor ugyanúgy takarítva leszel el előreláthatólag, borítékolható kategoria.

Ez nem attól függ,hogy mennyire szívja tele a "kopoltyúját" :)) vagy mennyit rázza úgyis úgyis a sheggét a többi gyogyós közt, hanem hogy mennyire boldogtalan hulladék az élete a párja mellett. Ez ellen meg nem igazán tudsz mit tenni egy bizonyos szint után, ha kiismert és mégsem vagy az esete, mehetsz szólóba tolni a szexuális életed.

2012. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

emberfüggő

én otthonülő antialkoholista vagyok, neten szoktak írni pasik hogy benne vagyok-e dolgokban

és ha a városban lakik este átugrok hozzájuk

szóval azért mert nem szeretem a discokat még nem vagyok szűzapáca ...érted

az nem jelent semmit hogy mennyit mászkál el a csaj, vagy hogy mennyit tudsz Te, hogy elmászkál...

lehet hogy azt hiszed hogy szende otthonülő mert azt mondta és olyan 1. ránézésre, aztán az asztalon táncol a szomszéd város egyik szórakozóhelyén a pasik meg alányúlkálnak :D

2012. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor a bulizós sem fog megcsalni. Ha meg szar a kapcsolatotok, akkor az otthonülős is megcsalhat akármikor. Szóval szerintem ezt így nem lehet beazonosítani.
2012. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod. Az eddigi hozzászólásokban pedig már a miértjét is kifejtették.
2012. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod:)

Alamuszi nyuszi nagyot is ugorhat ám:)

2012. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!