Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elképzelhető az, hogy vannak...

Elképzelhető az, hogy vannak a mai világban is olyan lányok, akik szeretik ha egy fiú antialkoholista, nem jár discoba, bulikba, nem néz tv-t?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 12:01
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Én kifejezettem szeretném az ilyen srácokat , ha lennének , de én még ilyennel nem találkoztam , az addig ok , hogy csak néha iszik illetve nem discoba jár , de hogy ne nézné mondjuk a ValóVilág-ban lévő r***banckodást , na olyanról még nem hallottam...:S
2014. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Egyikőnk sem agresszív, ha hiszed ha nem. : )

Nincs bajom az alkoholistákkal, amíg azok nem jönnek a közvetlen közelembe.

Általában elmegyünk ide-oda, filmezünk, hülyéskedünk, szervezünk valami programokat, néha a haverjaival nézünk szét a városban, és még ezer dolog. Nem vagyunk külön faj.

2014. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Noydra ***** válasza:
11Es, igen szar ismerettségi köröd lehet, ha ott minden fiú nézi azt a szart.:D
2014. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Ilyesmi vagyok, és mindig sikere volt ennek (mondjuk nem vagyok elvakult tévéutáló, tudom szűrni, mi érdekes, és mi nem).


Esténként nem járok sehova, otthon vagyok, és ennyi. Barátnőmmel napközben megyünk, ha van hova, biliárd, kirándulás, kajálás, akármi, ami megtetszik.

2014. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
mi az a ValóVilág?
2014. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Én 27 éves fiú vagyok, nem dohányzom, nem iszom, nem verek nőket, nem beszélek németül, nem tudok golfozni, nem Budapesten lakom, nem vagyok tanár, nincs Szuzukim. Ebből mit tudtál meg rólam? Szerintem egész pontosan semmit.


Ne ezekre legyél büszke (inni miért rossz? hát tévézni?), hanem arra, ami vagy. Te most titokban különbnek képzeled magad a páwa fiúknál, de most szerinted tényleg az a fontos, hogy néz-e valaki tévét?


Elárulom, nem...


(Neked fontos, hogy egy lány szokott-e tévézni?)

2014. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Mi az oka? Egész egyszerűen utálom még a szagát is. Életemben egy fél pohár bort ittam, talán 2 óráig tartott, mire végeztem vele és borzalmas volt. Szerintem ez körülbelül ugyanaz, mintha valaki vegetáriánus lenne. Nekem nem baj, ha más iszik, amíg engem nem akar meggyőzni mindaddig. A dohányzás, bulik mindig a kábítószer fogyasztást, alkoholizálást, dohányzást juttatják eszembe. Na jó, nem mondom ez régen is így volt, de akkor legalább valamiféle kultúra kapcsolódott hozzá. A rock, jazz és a blues ideje lejárt, nem igazán a mai fiatalokhoz szól, mégis képes arra, hogy egy másik korból áthagyományozzon értékeket. A jelen kor számára mindig lesz érvényes mondanivalója, azaz semmi sem halott, csak le kell ásni jó mélyre a gyökerekig és fantasztikus dolgokra bukkanhatunk. A való világ direkt kisbetűvel írva, hogy érezhető legyen a degradálás nem más mint sok idióta gyülekezete, akik pénzt akarnak keresni a semmivel. Hamarosan övék a világ. Ez az ország sajnos mindig is a senkiké volt, ma ez hatványozottan igaz. Mit csináljon egy férfi, fiú, aki ilyen értékrenddel rendelkezik? Leginkább menekül valahová, keresi a helyét, aztán ha szerencséje van megtalálja azt a közösséget, ahol a fentebb említett dolgok nem számítanak szégyennek. Ma nem könnyű, de ne törjenek szét sem az illúziók, sem az ábrándok.
2014. márc. 18. 12:51
 18/28 Noydra ***** válasza:

Aha.

Ez megint neveltetés baki lesz.

Fogadjunk, életedben nem jártál szórakozóhelyen, vagy buliba, de kapásból tudod, hogy rossz.

2014. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ahová az ilyen Noydra-félék járnak, az jó hely nem lehet. Törlöm is a regisztrációmat.
2014. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Noydra ***** válasza:

Ismerjük egymást? :)

Töröld.

2014. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!