Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ronda vagyok soha nem lesz...

Ha ronda vagyok soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátnőm de eddig úgylátszik hogy a külsőm miatt nem is lesz.. Nem vagyok igénytelen jó frizurám van divatos ruhákat hordok tisztán tartom magam de a szétálló füleimet ez nem kompenzálja. Lényegében minden tanácsot megfogadtam amit ezen az oldalon ajánlottak de az eredmény ugyanaz.. A lányok általában csak barátkozni akarnak velem (Gondolom a külsőm miatt) Ha ez számít valamit kedves vagyok megértő, udvarias.. 17/F

2014. márc. 17. 20:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A saját szinteden keress lányt. Van egy csomó csúnyácska lány is (aki egyébként lehet vonzó) aki szintén magányos, ők sem fognak adoniszokat keresni. A kinézet csak egy dolog, egy EMBER sokkal több tényezőből áll össze.
2014. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan pasit, aki sztem nem annyira néz ki jól, még is szép okos kedves barátnője van.
2014. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Hanariko ***** válasza:

"a macsók kellenek még akkor is ha az a macsó akár üti veri őket"

Imádom ezeket a válaszokat.

De ahogy szerencsére egy másik válaszoló is megerősítette, ez nem így van. Bár tudom, vannak ilyen lányok, akinek ez kell, DE NEM MINDEGYIKNEK!

Attól, hogy Ti ezt nem veszitek észre, még így van és nem az összes nő hibája.


És hogy válaszoljak is a kérdésre: Kérdező, tényleg fiatal vagy (bár én sem vagyok öreg, nem azért), az elálló fül meg hát na, ilyen vagy fogadd el, mást nem tehetsz. Én is elfogadtam hogy nem a legtökéletesebb pl. az orrom, vagy az arcformám (lány vagyok) de megteszem, amit lehet, és akinek így nem kellek, az így járt.

Hidd el, számít, ha megértő és udvarias vagy és pozitív irányba számít. Vannak lányok, akik értékelik ezt, és talán még egyelőre többségben vannak, mint azok akik nem értékelik. (ennyire talán még nem k*rvult el a világ)

Szóval ne add föl, tegyél meg mindent azért, hogy jól érezd magad, még elálló fülekkel is, és akkor máris boldogabb leszel, még ha nem is lesz rögtön barátnőd.


20/L

2014. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!